Магія легітимності: історія ліцензійного заклинання


Ольга Ярмолюк

Middle Business Development MGR, Lextensio


Казка про князя Володимира та його пса Гільзу, які подорожують царствами в пошуках оптимальної юрисдикції для отримання ліцензії на азартні ігри.

За межами відомого: Князь Володимир та пес Гільза в пошуках пригод

У прекрасній долині, яку огортали високі гори та відомі своєю чарівністю ліси, жило-було собі Тридев’яте Царство. Дане Царство завжди вражало могутністю та величчю, і кожен, хто крокував по його землях, відчував, що час тут зупинився, даруючи мир і гармонію.

Проте, місцеві жителі завжди прагнули нових пригод та випробувань, які чекали на них за межами царства. Саме тому князь Володимир та його вірний пес Гільза вирушили в робоче відрядження до Тридесятого Царства. Вони ще не знали, як саме ця поїздка переверне їх світогляд та змінить життя Тридев’ятого Царства назавжди.

Заклинання чисел: магічні дерева

По дорозі, серед дерев і ланів, що тяглися далеко-далеко, князь Володимир та Гільза натрапили на трійку величезних дубів. Що цікаво, кожен дуб мав своє унікальне число на корі, що сяяло яскравими кольорами та змінювалось час від часу.

Навколо дубів кружляли охоронці, а поруч стояло з десяток місцевих жителів зі срібними талерами (місцева валюта). Кожен із них закладав 1 срібний талер у дуб та спостерігав, як числа на дубах оберталися і складалися в один ряд, а якщо числа співпадали — то він отримував цілий мішечок зі срібними талерами.

Не втримавшись, князь та його пес вирішили долучитись до цієї веселої забави та спробували «покрутити дуба». Вдача повернулась до них правильним боком, і вони забрали чималий виграш, що викликало в них азарт і захоплення.

Князь Володимир завжди мав жилку підприємця, тож почав розпитувати охоронців про ці унікальні забавки.

Унікальні розваги від князів: історія розвитку азартних ігор у царствах

Охоронці пояснили, що їхній князь Онтаріус та його радник розробили цілу систему таких ігор для свого населення з метою поповнення державної казни: дуб-рулетка, ставки на богатирські бої, магічна рулетка та інші.

Крім того, володарі інших царств також запозичили цю ідею та впровадили подібні розваги в себе. Князі Кюрасіан, Мальтіян та Анжуанос удосконалили концепцію Онтаріуса та впровадили ці розваги через магічні люстерця, щоб їхні жителі могли розважатися, не виходячи з власних хижин, а також сповістили мешканців інших царств про те, що вони теж можуть спробувати пограти й заробити кошти.

Усе це не вкладалося в головах князя Володимира та його пса Гільзи, їхнє бажання було простим і зрозумілим: надати мешканцям свого Тридев’ятого царства можливість насолоджуватися азартом та розвагами (гемблінгом), а також поповнити казну на кругленьку суму. І хоча вони не розуміли всіх деталей та механік гемблінгу, їхня рішучість зробити крок у майбутнє була непохитною.

Чарівна ліцензія: вибір між ризиком та можливістю царства Онтаріуса

Тож, наші головні герої вирішили перебудувати свій маршрут та спочатку вирушили в гості до князя Онтаріуса, де героїв зустріли з особливими почестями. Онтаріус пояснив, що він один із перших на своєму континенті, хто дозволив забавки та ігри через магічне дзеркало на своїй території.

Він також повідомив князю Володимиру про можливість отримання власної «чарівної ліцензії», яка дозволить їм пропонувати свої розваги через дзеркало мешканцям царства Онтаріуса. Однак, ця ліцензія коштувала немалу суму — 100 000 срібних талерів. Володимир не мав стільки коштів у розпорядженні, тож вирішив відправитись із Гільзою в інші царства на розвідку.

Реформування ліцензійного процесу: виклик для героїв у царстві Кюрасіяна

Наступним князем, до кого вони завітали був Кюрасіян. Його царство вражало своєю величчю та красою, майже на кожному куточку королівства були розвішені свитки із зображенням магічних люстерок та Ліцензії Кюрасіана на розваги.

Поруч із Кюрасіяном стояли чотири радники, які повідали нашим головним героям про можливість отримання чарівної субліцензії максимум за 38 000 срібних талерів одразу на всі види ігор у люстерко, а також перспективу надавати свої послуги для жителів більшості інших царств.

Однак, радники також наголосили про реформування системи видання чарівних ліцензій, адже скоро необхідно буде отримувати ліцензію напряму від князя, а не від його радників.

Пес Гільза аж почав махати хвостиком від такої дивовижної пропозиції, але Володимир вирішив подякувати Кюрасіяну та продовжити пошуки ідеального рішення для свого царства.

Ліцензійний лабіринт: Князь Володимир на шляху до випробувань у царстві Мальтіяна

Наступним господарем, котрий приймав їх, був Мальтіян. Його царство поважали та знали в кожному куточку чарівної галактики. Репутація Мальтіяна та можливість оперувати з його чарівною ліцензією в різних князівствах привабила Володимира.

Проте, усім було відомо, що цей князь був досить вимогливим, тож видавав свої ліцензії далеко не всім. Крім того, він мав аж чотири види ліцензій (залежно від типу ігор), для яких ще й вимагалась наявність фінансового резерву від 40 000 до 100 000 срібних талерів.

Чарівна ліцензія Анжуаноса: ключ до азартних розваг у світі князя Володимира

Останнім, до кого завітали наші герої був Анжуанос. Його царство розташовувалось біля величезного океану, а тутешня місцевість вражала своєю красою. Анжуанос знав, що його казну наповнювала здебільшого лише сільськогосподарська діяльність, тож активно намагався залучити іноземні інвестиції в царство.

Таким чином, чарівна ліцензія Анжуана діяла на всі ігри, була простою та найдешевшою в отриманні, не вимагала місцевих працівників та дозволяла оперувати в більшості інших царств.

Князем Володимиром та його вірним псом Гільзою одноголосно було прийнято рішення отримувати чарівну ліцензію князя Анжуаноса, тож вони всі разом влаштували масштабне святкування цієї події.

Вже за декілька місяців, жителі Тридевʼятого а також інших царств розважались в ігри князя Володимира через магічні люстерка та поповнювали державну казну.

Мораль казки проста, як табличка множення на нуль

Щасливі жителі та наповнена казна — щасливий князь, надійні та професійні радники консультації щодо отримання гемблінгової ліцензії — успішний початок та розвиток вашого бізнесу.

Отримавши гемблінгову ліцензією, ваш ігровий бізнес стає законним, а ваша компанія підпадає під регулювання відповідних органів і відповідає прийнятим міжнародним стандартам.

Правильно підібрана юрисдикція для ліцензування дозволить вам не тільки вийти на міжнародні ринки, підняти рівень довіри серед гравців та партнерів, а ще й оптимізувати податкове навантаження на ваш бізнес.

Кожен князь мав досвідчених радників для вирішення тих чи інших питань, а сучасний ліцензіат потребує вірного консультанта, який надійно супроводжуватиме його на шляху до отримання магічної ліцензії на ігри.


📌  Редакція може не поділяти думки авторів у розділі «Блоги».