Магістратура 2020: як зареєструватися на «правниче ЗНО»


У цьому році карантин суттєво вплинув на процедуру вступу до магістратури. Ми вирішили допомогти розібратися з усіма новаціями.

Студенти-юристи з Харкова склали корисний гайд для реєстрації у правничому ЗНО-2020. 

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) розпочалася о 9:00 12 травня та завершиться о 18:00 5 червня 2020 року.

Для реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ необхідно виконати такі кроки:

Крок 1

Завантажити заяву-анкету за посиланням, роздрукувати та уважно її заповнити (можна заповнити електронно), вказавши:

— спеціальність, за якою ви хочете вступати до магістратури (081 «Право» / 293 «Міжнародне право»);

— прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, документ, що посвідчує особу: паспорт громадянина України – книжка або ID-карта, закордонний паспорт громадянина України, безтермінова посвідка на постійне місце проживання) – серія та номер;

— для студентів 4 курсу (випускників бакалаврату цього року):

• поле «дані довідки, що підтверджує факт замовлення диплома бакалавра» не заповнюється;

• поля «здобув ступінь вищої освіти бакалавра/магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) в ______ році» та «дані документа про здобутий ступінь вищої освіти» не заповнюються;

— для випускників минулих років, які мають документ про здобутий рівень вищої освіти не нижче бакалавра – назву закладу освіти, який ви закінчили, рік завершення навчання, дані документа (диплома) – серію та номер;

— якщо у 2020 році ви завершуєте навчання у бакалавраті у іншому закладі вищої освіти: вказати назву закладу освіти;

— дані довідки, що підтверджує факт замовлення диплома бакалавра – вказують виключно вступники, які завершують навчання у військових закладах вищої освіти цього року;

— назву іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська);

— населений пункт, у якому ви бажаєте скласти ЄВІ/ЄФВВ. Пункти для проведення ЄВІ/ЄФВВ будуть створені у Києві та в усіх обласних центрах. У Донецькій та Луганській областях пункти створять у містах Слов’янськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково створять пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані;

— назви блоків ЄФВВ (для вступу на спеціальність 081 «Право»  і 293 «Міжнародне право») – ТЗНПК та Право;

— інформацію про необхідність створення особливих умов (у разі, якщо за медичними показниками ви не можете складати ЄВІ/ЄФВВ та ваша хвороба належить до Переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати ЗНО);

— підпис, прізвище та ініціали;

— якщо ви бажаєте одержати оригінал екзаменаційного листка поштою (Нова пошта або Укрпошта), вам обов’язково потрібно заповнити відповідні поля.

Крок 2

Відсканувати (зробити фотокопії) наступних документів:

— Документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка (1-2 сторінка) або ID-карта (обидві сторони) або закордонний паспорт громадянина України (1-2 сторінка), безтермінова посвідка на постійне місце проживання (всі сторінки), зберегти в один документ у форматі .jpeg або .png розміром до 1 мб.

— Облікова картка платника податків у форматі .jpeg або .png розміром до 1 мб.

— Фотокартка 3×4 (зображення обличчя, що відповідає досягнутому віку вступника на білому/світло-сірому фоні у форматі .jpeg або .png розміром до 1 мб.

— Документ про здобутий рівень вищої освіти не нижче бакалавра та додаток до нього (зберегти в різні документи у форматі .jpeg /.png розміром до 1 мб) – тільки для вступників, які завершили навчання у попередні роки.

— Довідка щодо планового завершення навчання (тільки для вступників, які завершують військові заклади вищої освіти цього року)

— Підписати, відсканувати та зберегти заповнену анкету у форматі .jpeg або .png розміром до 1 мб.

Крок 3

Відскановані документи потрібно надіслати на офіційну електронну пошту відбіркової комісії обраного факультету.

Важливо‼️

У темі листа обов’язково зазначати своє прізвище, ім’я та по батькові повністю.

У тексті листа зазначити ваше прізвище, ім’я та по батькові (повністю у називному відмінку) та номер облікової картки платника податків.

Що далі?

Після відправлення документів до відбіркової комісії, вступник має отримати скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в анкеті, та в разі виявлення помилок звернутися до приймальної комісії для з’ясування ситуації.

Оригінал екзаменаційного листка зберігається в приймальній комісії та видається вступнику особисто. Екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступник зазначив про таку необхідність в анкеті.

Зберігай строки вступної кампанії на магістратуру:

• Проведення ЄВІ та ЄФВВ — 1 та 3 липня
• Реєстрація електронних кабінетів вступників — 1 серпня
• Подача електронних заяв — з 5 по 22 серпня
• Отримання рекомендації для зарахування на бюджет — 1 вересня
• Зарахування на бюджет — 11 вересня

Якщо виникли запитання – напишіть сюди.