Lego, килим та дезодорант: підбірка оригінальних подарунків для юристів


Свята вже почались, а ви досі не знаєте, якому подарунку зрадіє будь-який правник?

Ми вирішили виправити цю ситуацію і підготували для вас цілу підбірку — обирайте будь-який із цих подарунків та будьте певними, що не прогадаєте.

  1. Конструктор Lego «Практика Верховного Суду». Що робити юристу, якщо він не впевнений у своїй позиції? Правильна відповідь — «збудувати» її самостійно! Проте памʼятайте, одна неправильна деталь — і ваша конструкція посиплеться, як аргументація в суді.
  2. Набір для виготовлення документів. Чому б не згадати «коріння» та не створити свій договір буквально з нуля? Дерево, чорнила та шматок металу — дуже унікальний, творчий та екофрендлі подарунок. До біса принтери!
  3. Юридичний курс «Як швидко зібратись до купи, щоб мене, дідько, не звільнили». Подаруночок для тих днів, коли здається, що навіть кар’єра степлера була б кращим вибором.
  4. Термочашка «Право на каву». Кожен юрист знає, що кава — це не просто напій, а цілий фундамент для правової системи. Такий подарунок не лише збереже каву гарячою, а й нагадає про те, що треба робити перерви в роботі хоча б на те, щоб заварити собі нову порцію кофеїнового напою під час нескінченних ночей із документами.
  5. Сертифікат на послуги психолога. Кожен юрист потребує місце, де із чистою душею можна зізнатися: «Так, це я вставив канцеляризм у той договір…», «Так, я дійсно не читав усіх умов договору» та «Це не мій поклик серця — я пішов на юрфак, бо думав, що юристи нормально заробляють». І не, це не засідання суду, там можна плакати.
  6. Роздруківки юридичних мемів. На випадок, коли вже немає сил реагувати, але ти памʼятаєш, що на цю ситуацію десь точно бачив прикол.
  7. Послуги ментора в супроводі цифрової інтоксикації «Викинь той телефон». Чудова нагода згадати про діджитал-детокс та трішки поігнорувати надокучливих колег або не дуже приємних клієнтів. Єдиний нюанс — можливо той юрист, якому ви подаруєте це не захоче повертатись у сучасний «смартфонний» світ.
  8. Дезодорант. Ну, тут усе ясно, правда? Адже в стресових ситуаціях… Як варіант — можливо краще замінити цей подарунок на парфум, але тут ви вже самі вирішуйте.
  9. «Консультація» іншого юриста. Це дуже гарна альтернатива послугам психолога — часто проблеми юриста може зрозуміти тільки інший юрист. Рекомендація: краще доповнити цей подарунок підакцизним напоєм, тоді «консультація» пройде набагато більш продуктивно.
  10. Килимок в офіс «Далі за гроші». Цей подарунок ненав’язливо натякне, що якщо переступив цей поріг — пам’ятай про гонорар. До того ж він стане для юриста оберегом від любителів «швиденьких консультацій» та «безкоштовних порад».

Смішки-смішками, Loйери, але нехай ваші подарунки будуть такими ж класними, як ваша юридична експертиза! ❤️