Герцогиня Меган Маркл вимагає вибачень та $1 млн від газети The Mail on Sunday


Герцогиня Сассекська Меган Маркл вимагає від британської газети The Mail on Sunday перепросити на першій шпальті та компенсацію в розмірі понад мільйон доларів (750 тисяч фунтів стерлінгів) для покриття судових витрат у позові щодо конфіденційності.

Про це повідомляє The Guardian.

Суди Маркл проти чотирьох британських таблоїдів тривають рік. Причина позову – Associated Newspapers, видавець газети The Mail on Sunday, в лютому 2019 опублікував уривки особистого листа Маркл, який вона написала батькові через три місяці після весілля з принцом Гаррі.

Журналісту лист віддав батько Меган, Томас Маркл. Він свідчить у суді на боці відповідача, стверджуючи, що його доньці та її чоловікові вже час «припинити скиглити».

Після першого програного суду Меган подала новий позов, в якому вимагала від судді високого суду наказати газеті віддати їй всі наявні копії листа батькові. Адвокат герцогині стверджував, що копії листів Меган не повернули, що являє собою  «загрозу порушення і подальшого неправомірного використання її особистої інформації». Також він наголошує на тому, що на Mail Online статті досі не видалили, а використані та опубліковані листи порушують авторські права позивача.

Другий суд Меган виграла.

Адвокат домагається, щоб видавець опублікував на першій сторінці в The Mail on Sunday заяву про юридичну перемогу Меган, а також на головній сторінці Mail Online.

Меган заявила, що готова обмежити відшкодування збитку «номінальною компенсацією» —  символічною сумою — за використання листів. Вона просить виплатити 750 тисяч фунтів стерлінгів протягом двох тижнів в якості «проміжного платежу по рахунку» для покриття судових витрат Меган по подачі позову.

Джерело: bykvu.com

Фото: Pexels