Гаваї націлені штрафувати туристів, які не читають попереджувальні знаки


Законодавці на Гаваях розглядають можливість ввести спеціальні штрафи для людей, що не читають попереджувальні знаки та через це потрапляють у небезпеку.

Необачні туристи повинні будуть заплатити за власний порятунок.

Про це пише New York Post.

Зокрема, депутати пропонують штрафувати туристів, яких довелося рятувати, оскільки вони зійшли з указаних стежок, увійшли на приватну територію або проігнорували попереджувальні знаки про те, що раніше доступний прохід закрили. Також туристів хочуть штрафувати за інші дрібні проступки.

Коштом туристів пропонується відшкодовувати витрати місцевим рятувальним бригадам.

Окрім того, законодавці Гаваїв розглядають інший законопроєкт, який дозволить місцевим рятувальникам самим вирішувати, штрафувати необачних туристів чи ні.

Подібні законопроєкти й раніше розглядали у штаті, проте вони не набирали потрібного рівня підтримки. Нині законодавці повернулися до ідеї штрафувати туристів через напружену ситуацію з бюджетом штату у зв’язку з епідемію коронавірусу. Так, сенатор штату Кріс Лі заявив, що цього року депутати зацікавлені в обговоренні цих законопроєктів.

Водночас проти введення штрафів для туристів витупають місцеві надзвичайники ㅡ кажуть, не хочуть, аби думка про можливі витрати зупиняла когось перед дзвінком рятувальним службам.

Джерело: nypost.com, hromadske.ua

Фото: Pexels