Дійсно важливі речі, про які ми забуваємо через роботу


Для багатьох юристів кар’єра стоїть в пріоритеті, і вони наполегливо прагнуть до того, щоб почати заробляти більше та жити краще. Та чи дійсно це найважливіше?

Часто у юристів настільки велика завантаженість, що легко можна відмовитися від інших, не менш важливих речей, які можуть зробити щасливими.

Ми розповімо, про що ніколи не варто забувати через роботу.

Безкоштовне стокове фото на тему «акустичний, веселий, вистава»

Час, який ви можете витратити на себе

Часто люди називають прибирання, готування, прання часом, витраченим на себе. Але це зовсім не так, все перераховане вище — побутові обов’язки, які забирають у нас чимало сил.

Час, витрачений на себе — це хоча б пів години в день на ваше улюблене хобі, на читання книги, перегляд серіалу, який допоможе вам відволіктися від важкої роботи, це вечірня прогулянка в парку або рішення покататися на велосипеді на вихідних.

Ви не повинні забувати, що життя — це те, що відбувається в цю саму хвилину. Для того, щоб відчути себе щасливими, не варто чекати моменту, коли розбагатієте, чи коли наступлять вихідні або коли підете у відпустку. 

Безкоштовне стокове фото на тему «copy space, Анонімний, Бібліотека»

Необхідність самовдосконалення

Наполеглива робота та побудова кар’єри — це всього лише один із проявів самовдосконалення. Ви можете дізнаватися щось нове та розвиватися кожен день, але замість цього лише втрачаєте можливості для особистісного зростання.

Секрет в тому, що у нас ніколи не вистачатиме часу для поліпшення своїх знань та навичок. Якщо ви хочете ставати кращими з кожним прожитим днем, вам потрібно серйозно задуматися про те, як втиснути самовдосконалення у свій графік вже сьогодні.

Нехай ним стане лише 20 хвилин прослуховування пізнавального подкасту або 15 хвилин читання книги в день, але так ви хоча б будете просуватися вперед.

Безкоштовне стокове фото на тему «дитина, кукурудзяне поле, любов»

Цінність сім’ї

Коли ви в останній раз телефонували батькам, чи прогулювалися зі своєю другою половинкою, або відзначали чергове свято в сімейному колі? 

Розставляючи пріоритети, багато хто незаслужено підіймають роботу та ставлять сім’ю на друге або навіть третє місце. Але ж саме сім’я — це опора, ті рідні, які в будь-якій ситуації підтримають та прийдуть на допомогу.

Люди смертні й іноді смертні раптово, не кожен зможе похвалитися тим, що дожив до глибокої старості, так що не чекайте моменту, коли ви досягнете всіх своїх цілей, щоб провести хоча б кілька годин зі своїми близькими.

Важливість дружби

У деяких людей настільки хороші друзі, що їх цілком можна назвати частиною сім’ї. До занурення в кар’єру та зосередженості на одній лише роботі ви певно проводили з цими людьми багато часу, переживали величезну кількість подій, які зробили вас такими, якими ви є зараз.

Це дорогого коштує, і не можна втрачати той зв’язок, який з’явився у нас за роки спілкування. Нам потрібно підтримувати дружні відносини, зустрічатися за чашкою кави, запрошувати близьких людей на вечора настільних ігор, телефонувати їм хоча б зрідка.

Зрозуміло, що у дорослому житті постійні турботи, але можна знайти трохи часу та сил, щоб проявити краплю уваги до тих, хто завжди готовий прийти нам на допомогу.

Безкоштовне стокове фото на тему «ананас, барвистий, великий план»

Здорове харчування

Коли юристи зосереджуються на побудові кар’єри, нерідко страждає саме їх здоров’я. Постійний стрес може призвести до переїдання, брак часу — до неможливості влаштувати повноцінний прийом їжі, втома — до надмірного вживання фастфуду, продуктів швидкого приготування та напівфабрикатів.

Якщо додати сюди ще літри випитої кави або зловживання енергетичними напоями, то вийде зовсім сумна картина. Наш організм навряд чи подякує за таке харчування.

Безкоштовне стокове фото на тему «баланс, балансування каміння, великий план»

Розмірене життя

Зосередженість на кар’єрі вимагає від людини швидкого темпу життя. У юристів зазвичай буквально немає часу на те, щоб нормально поїсти, з ким-небудь зустрітися поза роботою, приділити час своєму хобі. Навіть з настанням вихідних більшість юристів або продовжують працювати або не можуть позбутися почуття, що витрачають час даремно. Відпочинок стає нестерпним через це відчуття.

Тому доцільно сповільнитися, аби жити щасливим та повноцінним життям. Тайм-менеджмент та пріоритети — це важливі речі, але куди важливіше навчитися жити, а не існувати.

Безкоштовне стокове фото на тему «будильник, годинник, дизайн»

Час, який у нас є

Далеко не кожному пощастить прожити 80 або 90 років. Час, відведений нам, потрібно використовувати по максимуму, тому що у цьому випадку немає права на роботу над помилками.

Якщо через посаду втратити сім’ю, посваритися з друзями, розчаруватися у собі, запустити своє здоров’я та фізичну форму, то це буде вкрай складно виправити. Швидше за все, на це підуть роки, і ніхто не гарантує, що старання обернуться успіхом.

Життя — це те, що відбувається з нами зараз, тому варто цінувати час та не забувати про те, що він не нескінченний.

Безкоштовне стокове фото на тему «HD шпалери, альпінізм, високий»

Подорожі

Подорожі — це те, що може показати весь світ, змінити думку про людей, зруйнувати дурні стереотипи в голові. Пригоди змінюють на краще, дозволяють більше дізнатися про самого себе.

Причому зовсім не обов’язково виїжджати кудись за кордон або купувати квиток в місто, яке знаходиться в декількох тисячах кілометрів від місця проживання.

Можна просто відвідати красиві місця неподалік, вибратися на природу, відвідати рідних та друзів. 

Втілення мрії

Кожен мріє про щось більше, ніж «успішний успіх» та щомісячні виплати в 1 млн гривень. Хтось з дитинства хотів допомагати людям, хтось хотів відкрити свою справу, розпочати займатися творчістю, побачити весь світ і так далі. 

Важливо не забувати про те, заради чого намагаєтеся матеріально себе забезпечити. Тільки так вам вдасться зберегти мотивацію рухатися далі та не зійти з розуму від нескінченних дедлайнів та проблем на роботі.

Безкоштовне стокове фото на тему «mobilechallenge, веселий, відпочинок»

Фізична форма

Стежити потрібно не тільки за своїм здоров’ям та розумовим розвитком. Тіло потребує уваги, йому необхідні навантаження: відвідування тренажерного залу, зарядка вранці, прогулянки або пробіжки.

Фізична активність — це відмінний спосіб впоратися зі стресом та зробити щось корисне для свого організму.

За матеріалами brodude

Фото: Pexels