Corefy увійшов в топ-5 найбільших платіжних хабів Європи


Універсальна багатофункціональна платіжна платформа управління платежами Corefy в лютому 2021 року перетнула позначку в 100 інтеграцій та увійшла в топ-5 найбільших платіжних хабів Європи.

Різним видам бізнесу, які використовують онлайн-платежі, це дає ще більше можливостей масштабуватися та виходити на нові ринки. Серед інших компаній, які увійшли до рейтингу такі гіганти як Ingenico (Франція) і Mastercard Payment Gateway Services (Великобританія).

«За кількістю інтеграцій, які включають в себе платіжних провайдерів, платіжні методи та методи виплат ми стали одним із найбільших платіжних хабів в Європі. Тобто ми надаємо нашим клієнтам найрізноманітніший комплекс платіжних технологій, завдяки яким вони можуть приймати платежі та відправляти виплати по всьому світу», — розповідає засновник та CEO Corefy Денис Кириченко

«Ми не зупиняємося і все більше допомагаємо нашим клієнтам масштабуватися на нові ринки. Наприклад, ми вже працюємо над 26 новими інтеграціями. Наша команда пишається стати одним із найбільших платіжних хабів в Європі», — доповнює СОО Corefy Денис Мельников.

Зараз на платформі можна підключити платіжні системи, банки, еквайєри та проводити платежі по всьому світу. Поряд з міжнародними Visa, Mastercard, PayPal, Google Pay клієнти можуть працювати також і з локальними платіжними провайдерами в Африці, Австралії та Океанії, Південній і Північній Америці. У 2020 році платформа впровадила пряму інтеграцію з Google Pay і можливість маршрутизації платежів по будь-якім провайдерам.

Крім того, користувачі Corefy можуть створити власний платіжний провайдер, як, наприклад, Yandex.Kassa або Robokassa, на базі платформи. У 2020 році кількість успішно проведених платежів зросла у два рази. На початку року в Corefy обробляли близько 6 млн. Операцій в місяць, зараз — понад 14 млн.

Corefy — це універсальна платформа управління платежами для онлайн-бізнесів і фінансових установ, яка охоплює понад 650 міжнародних платіжних провайдерів, процесингів і надає більш як 400 способів оплати.

Платформа має єдиний інтерфейс для контролю та управління онлайн платежами. Corefy надає можливість обробки транзакцій практично будь-яким методом і в будь-якій валюті, починаючи від банківської карти до криптовалют. У січні 2021 року, платформа опрацювала понад 14 млн транзакцій клієнтів, серед яких IТ-компанія Boosta, Кешбек-сервіс LetyShops, перша публічна біржа криптовалют Kuna і багато інших.