Чотирилапі помічники: як пухнастики допомагають нашим захисникам


Пес Патрон став справжньою зіркою Інтернету, проте це не єдиний пухнастик, який пліч-о-пліч несе службу з нашими захисниками.

Нагадаємо, пес Патрон допомагає піротехнікам розміновувати після окупантів території на Чернігівщині.

Про чотирилапого створили вже десятки зображень, які активно поширюють у Мережі.


А ось це маленьке, але дуже голосне кошеня знайшли на руїнах однієї з багатоповерхівок у Бородянці. Самотнє і налякане воно дуже хотіло жити і зрештою дочекалося своїх рятівників. Можна сказати, що Шпуля Бородянська, як її у підсумку назвали рятувальники, витягла щасливий квиток у нове життя. 

Нині вона живе у кабінеті рятувальниці-медика з Києва, яка й забрала Шпулю 6 квітня з Бородянки і вже не розлучається із нею. 


У Національній гвардії України свої герої. Буквально сьогодні ось такими світлинами з чотирилапим поділилися Нацгвардійці на своїй сторінці у фейсбуці. 


А для цих красунь — двох півторамісячних цуценяток бельгійської вівчарки, які нещодавно поповнили лави Національної гвардії України  — підбирали клички. До слова, з понад сотні запропонованих імен гвардійські кінологи обрали Жуді та Жасмін.


Також нещодавно в частину Нацгвардії на Івано-Франківщині прибуло поповнення. Дві вівчарки та одного ротвейлера передав один з військовослужбовців підрозділу.

Волонтери подарували дві німецькі вівчарки і вінницьким нацгвардійцям. Грейсі та Царіна народилися в одному із місцевих розплідників. Нині собак готують до виконання бойових завдань.

Ці собаки поки ще не знають, що таке виконувати бойові команди. Але у своїх нових господарів чотирилапі красуні вже завоювали любов: стрибають, подають лапу та облизують кінологів.


Ось таких пухнастиків показали на сторінці Кінологічного навчального центру та розповіли, як подбати про собак під час війни.


А Держприкордонна служба розповіла про Джессі. Вона ходить у наряд «Фішка» та розпізнає тип обстрілу за звуком Захисниця  нового покоління народилася. Джессі — собака, яка народилася на фронті.

Їй всього місяць, але вона вже вправно розпізнає тип обстрілу за звуком. Дівчинка заступає у спеціальний наряд, який їй придумали хлопці — «Фішка». Коли мала відчуває небезпеку — починає гавкати, таким чином попереджає захисниць та захисників України.

Джессі так прикипіла до прикордонників, що разом з ними і в наряді, і під час приймання їжі, і на відпочинку. А після війни Джессі обов’язково поїде додому з одним із прикордонників.