Чому нам потрібна ваша підтримка?


Нещодавно ми у Lойер запустили збір донейтів на Рatreon. Розповідаємо, що це таке та чому нам потрібна підтримка читачів.

Чому нам це потрібно?

Як і багатьох, нас спіткала криза. Не тільки фінансова, а і криза віри. Зараз ми намагаємось вирішити, куди рухатися далі. З одного боку, хочемо йти вперед і реалізовувати нові проєкти. З іншого — вперлися в глуху стіну і відчуваємо розчарування. Тому ми звернулися до своїх читачів за підтримкою: як фінансовою, так і моральною.

Чому ми запустили збір donate на Рatreon?

Ми не розміщуємо на сайті банерів та агресивної реклами, адже розуміємо, що такі тексти неприємно читати. Також не пишемо про політику, не публікуємо замовні матеріали, не нав’язуємо нічого нашій аудиторії. Ми дбаємо про свого читача. Своєю чергою, надіємось на його розуміння і підтримку.

Що таке Рatreon?

Це популярна у світі платформа, на якій автори контенту можуть отримувати грошові донейти за свою роботу.

Платформу у 2013 році заснував американський музикант Джек Конті. Туди «пішли» художники, подкастери, відеоблогери, музиканти, дизайнери, письменники та інші люди, а також проєкти та спільноти. Медіа — не виняток.

Натомість Patreon отримує з цього комісію (від 5% до 12%, в залежності від умов плану).

Що таке donate?

Donate — це добровільна грошова пожертва, яку роблять люди задля підтримки автора чи проєкту, який їм подобається. Простими словами — це благодійний внесок на користь певної справи.

Це одноразова допомога?

Це може бути як одноразовий, так і щомісячний внесок. Найрозповсюдженіший спосіб донейту — місячна підписка. Оформити її можна на спеціальних платформах, до прикладу, Рatreon. В такому випадку система буде автоматично щомісяця знімати з вашої картки суму, яку ви визначили.

Як довго?

Це залежить від вас. Підписку можна скасувати у будь-який момент. На всіх платформах є кнопка відписатися.

Як це працює?

Автор створює акаунт, де передбачає “membership level”. Це свого роду членство, яке має різні рівні фінансової підтримки. У нас в Lойер їх сім. Кожен з них має різні тарифи, починаючи від $2 до $250 за місяць.

https://loyer.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/snymok-эkrana-2020-07-02-v-11.36.55-620x318.png

Чи отримають за це патрони якусь користь?

Починаючи від $10, ми пропонуємо патронам певні фішечки. Це персональні мемчики, листівки, офлайнові зустрічі, лекція по написанню простих текстів, згадка ПІБ в подкастах тощо.

Співпраця з компаніями

Якщо говорити про тарифи $50, $100 і $250 — то це більше для компаній. Наприклад, юрфірма хоче з нами співпрацювати на постійній основі: нативно розповідати про свої активності чи публікувати блоги юристів з назвою компанії — будь ласка, підписуйтесь. Своєю чергою, ми придумаємо як побудувати взаємовигідні і приємні для обох сторін відносини.

Як стати патроном?

Для того, щоб стати патроном людині необхідно зареєструватися, обрати рівень підтримки, натиснути “join” та вказати платіжні реквізити.

Що далі?

Кожна підписка — це крок до реалізації нових проєктів. Наприклад, на виробництво одного повноцінного відео в середньому необхідно $500-600 (робота операторів, оренда світла, монтаж тощо). Зараз ця сума для нас не підйомна. Однак, завдяки донейтам — це більш ніж реально.

Я хочу вас підтримати

Якщо ви хочете і можете нас фінансово підтримати, це можна зробити ось тут. Просто перейдіть за посиланням, оберіть підписку та вкажіть платіжні реквізити.

Також нас можна підтримати морально — для цього просто напишіть сюди. Нам справді це дуже потрібно. Кожне ваше гарне слово чи гривня неабияк мотивують. Разом ми створимо ще більше цікаво і неординарного юридичного контенту.

We need you! Цьом!