Британка відсудила у колег $93 000 за те, що її не покликали на вечірку


У Лондоні 51-річна Рита Леєр відсудила у колег понад 75 тисяч фунтів стерлінгів ($93 000) за те, що вони не покликали її на вечірку до пабу.

Також британка довела, що на роботі її дискримінували через частково африканське походження. Про це пише Daily mail.

Рита працювала касиром у казино. За її словами, колеги не хотіли з нею спілкуватися, але вона намагалася не переживати із цього приводу.

Останньою краплею став вечір, коли Риту не покликали випити в паб Las Iguanas – єдину з усього колективу. Леєр образилася і подала на колег до суду за цькування.

Вона розповіла, що колеги часто її уникали і не хотіли з нею спілкуватися. Жінка намагалася не переживати з цього приводу, але дізнавшись, що її одну не запросили на вечірку, не змогла змиритися з образою та несправедливістю.

Жінка подала до суду на колег, звинувативши тих у цькуванні. Перше засідання у цій справі розпочалося у грудні 2021 року. Під час слідства Риті також вдалося довести, що вона зазнала расової та вікової дискримінації на робочому місці. Виступаючи у суді, британка сказала, що чула, як за спиною обговорювали колективний похід у ресторан, але вона так і не отримала запрошення.

Коментуючи рішення суду, який зайняв бік Леєр, суддя Мур додав, що дії колег Рити завдали їй, крім усього іншого, і репутаційної шкоди. 

«Похід у паб не був офіційним корпоративом, але ми вважаємо, що Риту треба запросити. Ми оцінюємо це як відмову у можливості спілкуватися з колегами по роботі. Щонайменше було нетактовно обговорювати з нею вечірку, якщо вона не була запрошена. Ми вважаємо, що Риту не покликали через скарги на дискримінацію», — заявили в суді.

Фото: Las Iguanas