Брітні Спірс офіційно звернулася до суду з проханням позбавити батька статусу опікуна


Новий адвокат Брітні Спірс Метью Розенґарт офіційно подав до суду Лос-Анджелеса клопотання про позбавлення батька співачки опікунського статусу.

Батько перебуває у цьому статусі з 2008 року.

Про це повідомляє The New York Times.

У клопотанні вказується, що суд може зняти опікунський статус, якщо це відповідає «найкращим інтересам підопічного або підопічної», і згадуються виступи Брітні Спірс у суді, в яких вона вказує на «руйнівний» вплив батька на її здоров’я.

«Існує багато серйозних питань щодо ймовірного неналежного поводження пана Спірса, зокрема конфлікту інтересів, зловживання опікунськими правами й нібито розтринькування статків пані Спірс», — ідеться в клопотанні.

Клопотання про позбавлення Джеймі Спірса статусу опікуна підтримала мати співачки Лінн Спірс, а також її нинішня особиста опікунка Джоді Монтґомері.

Ще в одному клопотанні Розенґарт називає потенційного опікуна статками Брітні Спірс (вони оцінюються майже у 60 мільйонів доларів) — ліцензованого бухгалтера Джейсона Рубіна зі штату Каліфорнія.

«Будь-який батько, який справді любить свою доньку і хоче їй лише найкращого, повинен добровільно поступитися повноваженнями на користь високошанованого професіонального фідуціара, чия особа тут пропонується», — зазначається у клопотанні.

Розенґарт став юристом Брітні Спірс у справі про опікунство 14 липня — після того, як свої повноваження склав його попередник, Семуель Інґхем-третій. Його співачка критикувала за те, що за понад 13 років роботи він так і не повідомив їй, що вона може домогтися скасування опікунства через суд.

Наступне засідання суду у справі щодо опікунства над Брітні Спірс призначене на 29 вересня 2021 року.

Джерело: The New York Times, hromadske.ua

Фото: Cosmopolitan