Блогера і співака в Youtube Остіна Джонса засудили до 10 років вʼязниці


Зірку Youtube Остіна Джонса засудили до 10 років в’язниці. Він просив неповнолітніх дівчат надсилати йому відверті ролики з собою як доказ справжньої прихильності.

Про це повідомляє CNN.

У 2017 році 26-річний співак був заарештований одразу за двома пунктами: виробництво та розповсюдження дитячої порнографії. Хлопець зізнався, що змусив шість неповнолітніх дівчат, яким було по 14 років, самостійно робити порнографічні відео про себе і відправляти їх йому.

Він визнав себе винним у лютому, а в п’ятницю, 3 травня, — його було засуджено до 10 років ув’язнення.

Виробництво та розповсюдження дитячої порнографії — надзвичайно серйозні злочини, які загрожують безпеці наших дітей і громад, — сказала помічник прокурора США Кетрін Нефф Уелш. — Дії Джонса відняли щось у своїх жертв та їх сімей, що вони ніколи не зможуть повернути.

Джонс зізнався, що використовував Facebook, щоб переконати неповнолітніх дівчат надсилати йому порнографічні відео та фотографії приблизно 30 разів.

Ще до арешту, у червні 2015 року,  Джонс опублікував 16-хвилинне відео на YouTube, в якому він подивився безпосередньо в камеру і зізнався, що він попросив шанувальників надіслати йому такий контент.

Це не те, чим я пишаюсь, не те, що вважаю правильним і я не повинен був цього робити, — сказав хлопець.