Більш ніж половина юристів стурбовані пошуком роботи на тлі коронавірусу
Нове дослідження показало, що юристи по всьому світу відчувають стрес з приводу пошуку роботи під час спалаху коронавірусу. А більшість правників взагалі відклали полювання на бажану вакансію до кращих часів.
Шістдесят сім відсотків людей, що працюють в юридичному секторі, відчувають стрес у зв’язку з пошуком нової роботи в нинішніх умовах.
Більше одного з чотирьох (29%) з 1100 опитаних фахівців призупинили пошуки через COVID-19, а з тих, хто все ще шукає, тільки кожен п’ятий (20%) зміг отримати нову посаду.
Для порівняння, цей показник виріс до 53% серед кандидатів в державному секторі, 43% у сфері нерухомості, 38% у сфері найму, 32% у сфері виробництва і 24% у сфері соціального забезпечення.
Серед професіоналів, які поставили на паузу пошуки нових вакансій, чверть (25%) заявили, що не почнуть зондування, поки карантин повністю не спаде, в той час як три чверті (75%) заявили, що відновлять пошуки пізніше у цьому році.
Дослідження, проведене сайтом CV-Library, показало, що 93% юристів сподівалися знайти нову роботу у 2020 році.
Чи Біггінс, засновник і генеральний директор CV-Library, переконаний: «У новому десятилітті з’явилося бажання змін, і у багатьох людей були великі наміри на 2020 рік. Будь то знайти нову роботу, заснувати новий бізнес або просунутися по кар’єрі. На жаль, пандемія коронавірусу перевернула світ з ніг на голову і змусила людей відмовитися від цих планів. Як результат, навколо непроглядна невизначеність».
Він також продовжив:
«Для роботодавців і рекрутерів той факт, що все більше людей хочуть змінити роботу, є величезним позитивним фактором, але ми знаємо, що організації вже приймають важкі рішення щодо своїх команд. Попри те, що число вакансій починає збільшуватися, в останні кілька місяців можливості для працевлаштування були обмежені, і це, природно, змушує осіб, які шукають роботу, нервувати».
Результати показують, що люди, які в цей час безробітні, найбільше прагнуть знайти нову роботу; 75% безробітних і 80% юристів у відпустці визнають, що відчувають себе так само. Цей показник знизився до 40% серед людей, які працюють повний робочий день.
Елізабет Риммер, генеральний директор LawCare, благодійної організації, яка підтримує психічне здоров’я і добробут юридичної спільноти, стривожена: «З нами зв’язуються професіонали у сфері права, стурбовані майбутнім і своєю кар’єрою. Економічні перспективи та невизначеність переконують людей залишатися на небажаних роботах, адже зміни можуть зробити лише гірше».
Вона також порадила:
«Для тих, хто думає про нову посаду чи роботу, зараз саме час подумати про те, що робило вас щасливим до пандемії, а що ні, як ви працюєте зараз, і що б хотіли змінити? Використовуйте цей час, щоб подумати про позитивні зміни, які ви хотіли б внести у своє життя, і шукати ті можливості, які їм відповідають».
Автор: Назарій Стах
Джерело: LegalCheek
Фото: Pexels