Асоціація адвокатів України відзначила свій 15-річний ювілей


Днями відбулося святкування ювілею однієї з найвідоміших професійних організацій — Асоціації адвокатів України.

За 70 км від мегаполіса виключно актив асоціації зі своїми сім’ями відзначив свій ювілей на кінно-спортивному комплексі «Дергачов».  

Серед розваг: кінна прогулянка, творчі майстер-класи з флористики, малювання на воді, гончарне мистецтво та можливість створити шедеври аквареллю.

Нагадаємо, що діяльність Асоціації поширюється на територію всієї України та об’єднує адвокатів з різних куточків країни, зокрема, це — Одеса, Полтава, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Львів та інші.

Наразі в складі Асоціації адвокатів України діють 38 профільних комітетів, які очолюють провідні адвокати країни.

За час свого існування Асоціація адвокатів провела 10 з’їздів, понад 200 засідань Правління ААУ, понад 100 широкомасштабних форумів, більш ніж 10 000 заходів (семінарів, конференцій, круглих столів, бізнес-зустрічей тощо); та тисячі конференцій у форматі online.

Підписано ряд меморандумів про співпрацю з громадськими та бізнес-організаціями, закладами вищої освіти, міжнародними установами. 

Представники Асоціації адвокатів України є представниками громадських рад різних органів державної влади, запрошуються до участі в засіданнях профільних комітетів Верховної Ради України та міністерств. 

Реалізовано ряд благодійних проєктів та програм. Зокрема, «Подаруй дитині свято», «Дихай вільно». Традиційно асоціація проводить конкурс «Адвокат року», який є незалежним та надає можливість адвокатам стати визнаними в професії.

З 2011 року Асоціація видає свій власний журнал — «Бюлетень ААУ». 

Посилання на фото ви знайдете тут.