АПУ засуджує визнання так званих «ДНР/ЛНР» та введення військ


Асоціація правників України категорично засуджує визнання Президентом Російської Федерації так званих «ДНР/ЛНР», ратифікацію «угоди» про дружбу, співпрацю, взаємну допомогу та введення збройних сил РФ на території ОРДЛО.

АПУ вказує, що РФ вкотре грубо порушила принципи і норми міжнародного права, які гарантують суверенітет і територіальну цілісність України як незалежної держави та забороняють військову агресію. 

Враховуючи очевидні наміри Російської Федерації щодо подальшого порушення територіальної недоторканості України, АПУ направила заклики до Верховної Ради України, Президента України, Міністерства закордонних справ України та світової спільноти щодо вчинення дій, що спрямовані на забезпечення територіальної цілісності України.

Також в АПУ висловили готовність співпрацювати з органами державної влади, міжнародними організаціями та дипломатичними установами для надання будь-якої юридичної підтримки, необхідної для протидії збройній агресії Російської Федерації та захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

З повним текстом звернення можна ознайомитися за посиланням.