Адвокат, натхненний піснею Адель, записав оду земельному праву


Партнер юридичної компанії «Charles Russell Speechlys» створив кавер на пісню Адель «Make You Feel My Love», щоб висловити свою радість від отримання права оренди.

Щоб зрозуміти земельне право, може знадобитися деякий час, але якщо одного разу любов до нього захопила юристів, вона буде тривати довго. Прикладом цього є Ендрю Слаттер, партнер «Charles Russell Speechlys», чия пристрасть до договорів оренди така сильна, що він був змушений записати пісню про них.

«Enfranchisement Sublime» — це ода праву оренди, яка відповідає мелодії «Make You Feel My Love» Адель.

Автор повідомив, що цей кавер був написаний «пізно вночі на покинутій вологій і вітряній платформі, що знаходиться прямо поза офісом, коли він готував особливо складне повідомлення за Розділом 42».

P.S.: У Великій Британії при довгостроковій оренді право власності поширюється тільки на будови, а земля передається від власника новому покупцеві в оренду на тривалий період — від одного року до 999 років. Так, особа, яка володіє нерухомістю не менше 2 років, може подати повідомлення відповідно до розділу 42, щоб почати процес продовження оренди. Після того як інспектор проведе оцінку нерухомості, він відправляє її адвокату цієї особи. Потім її повірений направляє повідомлення за Розділом 42 орендодавцю / власнику з повідомленням про суму, яку особа готова заплатити за продовження оренди.

Джерело: Legal Cheek