9 жовтня пройде І Конференція з енергетичного права у змішаному форматі


Асоціація правників України організовує І Конференцію з енергетичного права, яка відбудеться у змішаному форматі.

Захід є унікальним майданчиком, де можна зустрітися особисто з провідними представниками найбільших компаній-операторів в Україні та налагодити нові важливі ділові контакти, дізнатися останні новини сектору з перших вуст, а також знайти нових партнерів і клієнтів для вашого бізнесу.

Серед учасників та доповідачів очікуються провідні фахівці галузі, представники регуляторних органів, суддівського корпусу та спеціалізованих державних установ.

Питання для розгляду:

  • робота ринку електроенергії – про результати 1 року роботи (розвиток мереж, нові генеруючі потужності, RAB-регулювання);

  • ринок відновлюваної енергетики: стан і перспективи;

  • питання енергозалежності України (статус УРП, ринок газу, транзитні питання) тощо.

Коли: 9 жовтня, 09:30 – 15:00.

Де: м. Київ, вул. Хрещатик, 6.

Реєстрація: за посиланням.

Детальніше ознайомитися з програмою заходу можна тут.

Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова.
Реєстрація вважається остаточно підтвердженою з моменту оплати участі у заході.

У випадку неможливості проведення заходу офлайн через карантинні обмеження та підвищення  рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, захід буде проведено лише в онлайн-форматі. Різницю між вартістю участі різних типів квитків буде повернено учаснику.

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, e-mail: forum@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Доценко.

З питань медіа-партнерства звертайтеся до представника Секретаріату АПУ за номером телефону (067) 158-46-46, e-mail: press@uba.ua. Контактна особа – Юлія Гончаренко.