8 порад, як вибрати ідеальне пальто за кольором, фасоном та матеріалом


Пальто — гарно підходить по стилю юристам. В продажу зараз їх так багато, що не знаєш як підібрати собі дійсно стильну та якісну річ. Але це можливо, і навіть просто, якщо підійти до цього з підготовкою. Про це і йтиметься далі.

При виборі відповідної моделі вам потрібно дивитися не тільки на зовнішні характеристики, а й на матеріал, фасон, довжину та інші важливі складові. Ми зібрали для вас найпотрібніші поради, завдяки яким ви зможете вибрати ідеальне пальто.

 

Вибирайте пальто під погоду вашого регіону

Це найбанальніша порада, яка здається кожному з нас настільки логічною, що ми просто про неї забуваємо.

Якщо у вашому місті вітряно, краще візьміть подовжене пальто; якщо часто йдуть дощі — виберіть пальто з капюшоном; якщо снігопади починаються з осені — беріть вовняне. Якщо хочете купити демісезонне пальто, уважно дивіться на матеріал.

Річ у тому, що демісезонку часто шиють із замшевих тканин, які швидко приходять в непридатність через вплив опадів. Так що варто віддати перевагу пальто зі змішаних тканин з вмістом натуральних компонентів до 30-50%.

Вибирайте фасон пальто по своїй фігурі

Щоб вибрати пальто, яке підкреслить ваші переваги та приховає так звані недоліки, досить знати розподіл фігури на три типи по співвідношенню плечей до стегон.

  • Широкі плечі, вузькі стегна

Якщо ви володар такого типу фігури, вам пощастило: на вас однаково добре будуть виглядати пальто різних фасонів — класичне кромбі, шинель, честерфілд, тренч.

Що ж стосується моделі, яка підкреслить всі ваші переваги, — вибирайте серед двобортних пальто з вузькими лацканами.

  • Плечі, живіт та стегна практично однакового обхвату

На вас ідеально сядуть пальто прямого крою; можливо, навіть з поясом. Крім того, добре виглядатимуть наступні фасони: шинель, дафлкот, честерфілд, ольстер та поло.

  • Зайва вага в області живота та стегон

Вибирайте пальто прямого крою та обов’язково стежте за тим, щоб воно не щільно прилягало до вашого тіла. Навіть якщо пальто обтягує вас тільки в одній області, візьміть модель на розмір більше.

Фасони, на які варто звернути увагу: дафлкот, тренч, балмакаан. Але будьте обережні з двобортними моделями: деякі з них можуть підкреслити живіт.

Краще віддати перевагу пальто чорного, сірого, коричневого або бежевого кольору

Ні. Ви, звичайно, можете купити пальто червоного, зеленого або білого кольору — це не забороняється. Питання лише в тому, наскільки ці кольори будуть поєднуватися з вашим гардеробом та способом життя.

Занадто світле пальто досить швидко втратить свій «товарний вигляд», особливо якщо носити його постійно. Пальто яскравих кольорів вкрай складно поєднувати з іншим одягом. Його навряд чи можна назвати універсальним. Вам доведеться неабияк попотіти, якщо ви не хочете виглядати занадто помітно. 

Щоб особливо не перейматися щодо поєднання, краще вибирайте пальто чорного, сірого, коричневого або бежевого кольорів. Вони підійдуть практично до всього вашого гардеробу.

Вибирайте довжину пальто виходячи зі свого росту

Звичайно, довжина пальто залежить від моделі. Наприклад, класичне пальто буде трохи вище коліна, а довжина повсякденних зазвичай доходить до стегна або його середини. Однак найкраще при виборі пальто орієнтуватися на свій зріст:

  • якщо ви нижче 175 см, вибирайте укорочені моделі пальто (до стегна);
  • якщо ваш зріст від 175 до 185 см, тоді ідеально підійде пальто як до стегна, так і до коліна;
  • якщо ви вище 185 см, вибирайте пальто до коліна або в підлогу. Майте на увазі, що довге пальто візуально зменшує ріст, так що обережніше з покупкою цієї моделі.

Перевірте вовняне пальто на світлі — по всій довжині воно повинно бути рівномірно щільним

Звичайно ж, зимові пальта в першу чергу повинні гріти. Якщо ви не хочете замерзнути десь по дорозі з роботи додому або навпаки, вибирайте пальто, в складі якого буде 100% (або трохи менше) грубої вовни. І не забувайте при цьому перевірити річ на світлі — пальто повинно бути рівномірно щільним по всій довжині. Також воно має бути важким.

Якщо ці два критерії не дотримано — краще не витрачайте гроші на цю річ, щоб надалі не розчаруватися у своїй покупці.

Примірте пальто на одяг з довгим рукавом — рукава пальто повинні бути довшими

Найгірше (з точки зору зовнішнього вигляду) — це вибрати пальто, яке дозволить оточуючим вас людям споглядати, що одягнуто під ним. Іншими словами, вдягніть пальто на теплий одяг та стежте, щоб рукава вашого піджака/сорочки або светру не визирали з-під пальта.

При виборі зимового пальта зверни увагу на матеріал підкладки

Якщо ви вирішили придбати зимове пальто, майте на увазі, що матеріалу підкладки необхідно приділяти таку ж пильну увагу, як і матеріалу самого пальто.

Кращий варіант, який зберігає тепло, — це фліс. Правда, є одне вагоме але: фліс сковує рухи та складно надягається на одяг інших матеріалів, особливо якщо ви берете пальто в розмір. Так що або беріть на розмір-другий більше, щоб не зазнавати труднощів, або замініть фліс звичайною бавовною або ватином, який так само утеплює, але при цьому не приносить дискомфорту.

Вибирайте матеріал виходячи зі своїх вимог до зовнішнього вигляду та комфорту носіння

Наприклад, якщо ви не маєте достатньо часу для догляду за одягом та не згодні власноруч позбавлятися від катишків й постійно чистити пальто, вам потрібна модель з якісної тканини. Як варіант — кашемір. Правда, це досить дорогий матеріал, зате він стильно виглядає та чудово зберігає тепло.

Непогана альтернатива кашеміру — твід, з якого зазвичай шиються класичні моделі пальто. Він також виглядає стильно та дорого, проте коштує набагато дешевше.

Шкіряні пальта — ось що виглядає дійсно дорого, але є кілька вагомих аргументів проти. Наприклад, є безліч дешевих підробок, що не прослужать вам навіть сезон та швидко втратять свій зовнішній вигляд. Непоганими матеріалами для пальта є букле та драп — вироби з них такі ж привабливі, але коштують в рази дешевше.

Джерело: brodude.com

Фото: Pexels