6 готелів світу, в яких можна зупинитись безкоштовно


Зазвичай, саме пошук дешевого житла складає для мандрівників неабиякі труднощі. Проте у деяких країнах власники готелів готові поселити вас в чудовий номер безкоштовно, проте в обмін на ваші волонтерські послуги.

Британська газета The Guardian опублікувала інформацію про 6 місць в різних куточках світу, де туристам пропонують безкоштовне проживання в готелях в обмін на певні послуги.

1. Готель Helga’s Folly (м. Канда, Шрі-Ланка)

Власниця бутик-готелю на 30 номерів безкоштовно розміщує художників, котрі спеціалізуються на фресках. Вона захоплюється цим мистецтвом і вже багато років розписує стіни свого закладу. У 2016 році жінка почала залучати на допомогу інших художників.

2. Мережа хостелів Mad Monkey (Камбоджа, Філіпіни)

До мережі входять шість хостелів, в яких чекають художників, музикантів, фотографів, блогерів та представників інших творчих професій. Власники обіцяють безкоштовне проживання на строк від однієї ночі до двох тижнів за виконання будь-якого творчого процесу, наприклад, написання картини, роботу ді-джеєм  чи розробку путівника для сайту мережі.

3. Sunrock Backpackers’ Hostel (о. Корфу, Греція)

Біля пляжу Пелекас, Sunrock — це спокійний хостел, що пропонує дешеве житло для тих, хто відпочиває після Середземномор’я. Для тих, хто хоче відпочити близько місяця на грецькому сонці, хостел проводить добровільну програму в обмін на проживання та харчування. Ви можете допомогти у виконанні повсякденних завдань для утримання хостелу або працювати на його органічній фермі, виконуючи завдання, що включають годування тварин, збір яєць, збирання фруктів і овочів і укладання тюків сіна.

4. Готель Piha Beachstay (м. Окленд, Нова Зеландія)

Для тих, хто шукає прибою та самотності, Piha Beachstay, у віддаленому прибережному селі в регіональному парку Waitakere Ranges, є ідеальним місцем. Добровольців запрошуються через веб-сайт Workaway, а гості можуть допомогти в садівництві, загальному технічному обслуговуванні та / або в екологічних проектах.

5. Ферма The Place (Ладісміт – Клейн Кару – Уес-Кап, Південна Африка)

Місце розташоване у спокійній фермі в прекрасній долині, де знаходяться два гостьові будиночки з власною кухнею. Тут вітають артистів — для них створена студія та творчий простір, доступний для використання. Також запрошують добровольців для переобладнання житла, будівництва «земних наметів» з болота і соломи та догляд за органічними пермакультурними садами. Разом з тим добровольцям обіцяють багато вільного часу, щоб відпочивати: медитувати, читати, навчатись правильно доглядати за фермою.

6. Готель Casa Mermejita (м. Оахака, Мексика)

Готель Casa Mermejita, розташований на тихому схилі пагорба з видом на море — це творчий екологічний готель, наповнений сучасним мистецтвом та оточений тропічною фауною. Він зацікавить тих, хто зосереджений на земельному мистецтві — мистецтві, що пов’язане з землею, піском, скелями тощо, — та хоче допомогти створити роботу, яка додасть атмосфери в навколишнє середовище готелю та його оточення. В обмін готель може запропонувати приватну кімнату, дворазове харчування, а також потенційно певну плату за ваше мистецтво — про це можна домовитись.