У Китаї засудили п’ять кілерів, які перепродавали один одному «замовлення» на вбивство бізнесмена


У Китаї бізнесмен найняв кілера, щоб усунути конкурента. У результаті, завдання пройшло через п’ять різних кілерів, а жертва все одно залишилася в живих. Можливо, це найбезглуздіша справа про замовне вбивство в історії.

Справа почалася ще в 2013 році, коли бізнесмен Тан Юхуей найняв кілера, щоб той усунув його конкурента на ім’я Вей. Юхуей заплатив за це близько 282 тисяч доларів.

Однак виконувати завдання самостійно кілер не став. Він взяв собі половину суми, а решту запропонував іншому найманому вбивці, щоб той зробив все за нього.

На цьому ланцюжок перезпамовлень вбивства не скінчився – новий кілер перезамовив вбивство іншому, той – ще одному, той – ще одному.

Завершилось все після того, як останній кілер у ланцюжку так само вирішив не йти на вбивство, а натомість він вийшов на жертву – Вея – і запропонував чоловікові сфабрикувати його смерть.

Вей погодився, але згодом все ж звернувся до правоохоронців.

В результаті, усіх шістьох – першого замовника і п’ятьох кілерів – засудили за звинуваченням у спробі вбивства.

Бізнесмен Тан Юхей отримав 5 років в’язниці, перший кілер – 3,5 роки. Другий і третій наймані вбивці – по 3 роки і 3 місяці, четвертий – 3 роки, п’ятий – 2 роки і 7 місяців.