3-4 жовтня відбудеться VIII Судовий форум АПУ


Асоціація правників України організовує VIII Судовий форум, який відбудеться 3-4 жовтня.

Темою форуму буде «TRIAS POLITICA: суд у системі гілок влади».

“Сьогодні Україна вступила в новий період, викликаний трансформацією – дострокові вибори парламенту, нове керівництво в органах влади всіх рівнів. Перед Україною стоїть завдання швидко та ефективно пройти перехідний період. Нам потрібно зберегти результати вже проведених реформ, а це безпосередньо залежить від ефективної співпраці гілок влади. І це головна ідея, яку ми плануємо висвітлити в перший день судового форуму”, – коментує АПУ.

Другий день буде присвячений актуальним питанням, які пов’язані з функціонуванням судової системи в Україні, з представниками судових установ, міжнародними та національними експертами.

Серед учасників форуму: судді Конституційного Суду України, Верховного Суду, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Міністерства юстиції України, судді та практикуючі адвокати, міжнародні експерти, представники Ради Європи та ЗМІ.

Захід проводиться у співпраці з Проектом Ради Європи «Підтримка впровадження судової реформи в Україні». Координатор програми заходу – Анна Огренчук, член Комісії з питань правової реформи при Президентові України, голова Комітету з процесуального права АПУ, керуючий партнер Юридичної групи LCF.

Дата: 03-04 жовтня 2019 року

Місце проведення: Hilton Kyiv (бульвар Тараса Шевченка, 30, Київ).

Початок реєстрації о 08:30.

Офіційний сайт заходу http://judicialforum.uba.ua/

За більш детальною інформацією звертайтеся до Секретаріату АПУ:

+380 (44) 492-88-48, e-mail:
conference@uba.ua.
Контактна особа – Тетяна Осауленко.