18-19 травня пройде Міжнародна конференція з аграрного права


Асоціація правників України разом з IBA проведуть Міжнародну конференцію з аграрного права, яка відбудеться 18-19 травня 2020 року.

На події обговорюватиметься коло питань, серед яких українська земельна реформа та світовий досвід у цьому питанні, моделі інвестицій у сільське господарство, застосування IT-технологій у сфері, вплив інновацій на її розвиток. Також мова йтиме про заміну людської праці роботами, використання дронів та міжнародну торгівлю.

Серед спікерів очікуються визначні правники галузі, які спеціалізуються на зазначеному, підтверджуючи це результатами своєї практики. 

Для відображення у повному обсязі духу українського села та агрокультури, у рамках конференції буде проведена екскурсія на еко-ферму “Копиця Сіна”. 

Під час поїздки ви: відвідаєте українське село, побачите сільське господарство на власні очі, матимете змогу поїздити на агротехніці, прогуляєтеся полями, лісом та відвідаєте контактний зоопарк. 

Прийняти участь в еко-екскурсії можна написавши організаторам.

Конференція пройде в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv – вул. Набережно-Хрещатицька, 1. 

Початок реєстрації гостей – 09:00.

З програмою заходу можна ознайомитися тут.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, електронна пошта: conference@uba.ua

Контактна особа –  Тетяна Осауленко.