16-17 квітня пройде онлайн-гакатон #InnovateLegalAid


Потужна система безоплатної правової допомоги (БПД) в Україні вже допомогла мільйонам людей, але не всім, хто цього потребує.

Майже половина людей, які стикаються з правовими проблемами не хочуть звертатися по допомогу до державних установ через процедурні труднощі, а до юристів — через високу вартість. 

Організатори заходу провели дослідження найбільш болючих проблем клієнтів системи БПД та знають, що можна покращити. Ви можете стати частинкою цих змін. Долучайтеся до онлайн-гакатону  #InnovateLegalAid, щоб спільно знайти інноваційні рішення для спрощення доступу до безоплатної правової допомоги! 

  • Що?

Учасники гакатону зможуть разом знайти інноваційні розв’язання найболючіших проблем клієнтів та співробітників системи БПД. 

У перший день відбудеться  презентація проблем та формування команд, лекція із поглиблення розуміння проблем, генерація ідей.

На другий день заплановано трошки теорії та практика з розробки прототипів, презентацію результатів та отримання зворотного зв’язку від менторів. Після цього команди з кращими проєктами зможуть пройти менторську програму та презентувати свій проєкт громадськості, отримати потенційне фінансування.

  • Де?

Все проходитиме онлайн — на Discord та Miro.

  • Коли?

16 квітня 14:00-18:00 та 17 квітня 10:00-17:00

  • Хто може долучитися?

Кожен охочий, зацікавлений у покращенні сервісу БПД.  

  • Як долучитися?

Заповніть коротку реєстраційну форму за цим посиланням.

Реєстрація триває до 15 квітня 2021. 

Більше про подію тут.