14 вересня відбудеться перше заняття програми для юристів IT LAW


Ти точно знаєш, що невдовзі все буде ІТ, але не вмієш писати код? Зате ідеально знаєш, чим компанії загрожує незнання законів?

Приходь на програму ІТ LAW та розпочинай свій шлях в ІТ. За 6 модулів від топових експертів з ІТ права учасники отримають цінні знання, навички та інсайти, які дадуть змогу долучитися до перспективної індустрії та просунутися у своїй кар’єрі.

IT LAW — це унікальна програма від Києво-Могилянської Академії, флагмана юридичної освіти України, а також найбільшого об’єднання ІТ-компаній — Асоціації IT Ukraine. Якщо ти юрист та хочеш спробувати свої сили в ІТ або оновити свої знання – приєднуйся до програми.

IT LAW триватиме 3 місяці, впродовж яких учасники програми розберуться з актуальними для ІТ-бізнесу темами: структурування бізнесу, оподаткування, право інтелектуальної власності, договори в ІТ, кібербезпека та захист даних, юридичні аспекти новітніх технологій. На курсі викладатимуть провідні юристи-практики, які розвинули власну експертизу і готові ділитися знаннями. Серед них: автори законопроектів, співробітники правоохоронних органів, судді та викладачі.

Організатори гарантують високий рівень знань та практичну цінність інформації, а викладачі пройшли спеціальний семінар з методології викладання і знають як зробити свої лекції максимально ефективними. В основу програми покладено реальні кейси ІТ-компаній, що дасть змогу учасникам спробувати, з чим доведеться мати справу в майбутньому і як реагувати на різні ситуації.

Учасники програми здобудуть комплексні навички, які дозволять влаштуватися на роботу після успішного завершення курсу. А сертифікат засвідчить високу якість знань, адже його отримають лише ті студенти, які покажуть достойні результати.

Організатори підготували ще один бонус. Під час програми студенти поетапно розв’язуватимуть наскрізний кейс. Після закінчення занять п’ятеро учасників із найкращими результатами матимуть шанс пройти стажування в ІТ або консалтингових компаніях.

Найвагомішим бонусом програми стане участь в потужному нетворкінгу. Учасники програми матимуть можливість познайомитися з топовими спеціалістами з ІТ-права та долучитися до закритої спільноти ІТ-юристів, щоб переймати досвід та отримувати всебічну підтримку після завершення програми. Приєднуйтеся! Програма обіцяє бути корисною та насиченою.

Коли? З 14 вересня по 7 грудня

Де? м. Київ, вул. Волоська 8/5

Більше інформації на офіційному сайті програми — https://itlaw.ukma.edu.ua/

Актуальні новини на сторінці у ФБ — https://www.facebook.com/itlawkmaitu