За користування забороненими російськими соцмережами буде введене покарання

У Міністерстві внутрішніх справ розробляють нові законопроекти та поправки до чинного законодавства, які встановлять відповідальність за порушення Указу Президента про заборону в Україні російських соціальних мереж.

Про це заявив радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, пише РБК.

Він наполягає, щоб Верховна Рада України прийняла ці законодавчі ініціативи.

Потрібно приймати наступні законодавчі ініціативи, у тому числі щодо того, що стосується відповідальності за невиконання цієї постанови і, безумовно, технічного забезпечення неможливості функціонування як соціальних мереж, так і заборонених сайтів на території України, – заявив Шкіряк.

Тим часом користувачі відкрито висловлюють своє незадоволення рішенням Президента про закриття цих соціальних мереж.

На сайті Президента України створено три петиції, автори яких закликають Петра Порошенка відмінити блокування ресурсів «Одноклассники», «ВКонтакте» та Mail.ru.

Це величезна рекламна платформа, яка допомагає в реалізації вітчизняного продукту, творчості, контенту. Втрата цієї платформи вкрай негативно позначиться на вітчизняному виробнику будь-якого виду товарів, послуг та івентів. Дане рішення адміністрації президента несе ряд негативних наслідків, – йдеться у тексті однієї з петицій.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко своїм Указом № 133/2017 ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Документ вводить санкції проти 1228 фізичних та 468 юридичних осіб, серед них російські соціальні мережі «Вконтакте» і «Однокласники», поштовий сервіс «Mail.ru», мережа «Yandex» та низка ЗМІ.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.