В Індії чоловік хоче судитися з батьками через своє народження


27-річний житель Індії планує подати судовий позов проти своїх батьків. Він звинувачує їх в тому, що вони дали йому життя без його згоди.

Мумбайський бізнесмен Рафаель Семюель переконаний, що неправильно приводити дітей у світ, тому що їм тоді доводиться миритися з довічними стражданнями. Він також розуміє, що згоду неможливо отримати до того, як людина народиться, але чоловік наполягає на тому, що «народитися не було нашим рішенням».

Так як ми не просили народжуватися, нам повинні платити за життя, — стверджує Рафаель Семюель. Цікаво, що батьки індійця — юристи і, схоже, ставляться до рішення сина з гумором. Його мати Кавіта Карнад Самуель зазначила: «Я маю захоплюватися безглуздям свого сина, який хоче судитися з батьками-адвокатами. І якщо Рафаель зможе знайти раціональне пояснення тому, як ми могли б домогтися його згоди на народження, я визнаю свою провину».

За словами пана Самуюеля вперше він став думати про подібні речі ще у п’ятирічному віці.

“Я був звичайною дитиною. Одного дня я був дуже засмучений, не хотів йти до школи, але мої батьки все одно наполягали, аби я йшов. Тож я запитав в них: “Чому ви мене завели?”. Батьку нічого було відповісти. Думаю, якби в нього була якась відповідь, в майбутньому я б ставився до всього цього інакше”.

Поступово ця ідея поселилася у його голові і захоплювала його свідомість. Зрештою Самуель вирішив розповісти про це батькам. Відповідь мами була такою: “О, як чудово”.

Рафаель Самуель додає, що планує подати до суду на батьків лише з однією причини: він вірить, що без людей світ дійсно стане кращим.

Про плани судитися з батьками він розповів своїй мамі півроку тому – прямо під час сніданку:

“Вона сказала, що з цим немає жодних проблем, але додала, що для мене цей процес не буде простим. “Я знищу тебе в суді”, – згадує слова жінки пан Самуель.

Наразі він займається пошуками адвоката, який зайнявся б цієї справою. Щоправда, поки без особливих успіхів.

Сам Рафаель притримується філософії антинаталізму, за якою життя — повне страждань, і людям варто припинити розмножуватися. Рік тому він навіть створив Facebook-сторінку Nihilanand, на якій поширює свої фото з несправжньою бородою й дописами про те, що людину насильно приводять у цей світ.

Джерело: ВВС