В Берліні старий аеропорт перетворять на бордель

Берлінський аеропорт Темпельхоф, можливо, незабаром буде приймати не літаки, а чоловіків, бажаючих скористатися послугами повій в салоні власного автомобіля.

З такою пропозицією виступив мер берлінського округу Мітте Стефан фон Дассель. Чиновник має намір боротися з проституцією на вулиці Курфюрстенштрассе. Вона вважається основним місцем проживання секс-працівників в Берліні, чимось нагадуючи квартал червоних ліхтарів в Амстердамі, пише BBC.

Місцеві жителі вже давно закликають владу вплинути на ситуацію.

Відзначається, що міський сенат відмовляється вводити обмеження на цей рід занять, оскільки побоюється погіршення загальної ситуації.

За словами мера, на Курфюрстенштрассе клієнти прагнуть отримати сексуальні послуги за такою низькою ціною, що повії змушені обслуговувати максимальне число людей, аби отримати мінімальний дохід.

Втім, Фон Дассель вважає, що заборона проституції на Курфюрстенштрассе і перенесення її в район колишнього аеропорту убезпечить секс-робітниць. Він пропонує побудувати там комплекс, який включатиме в себе невеликі криті бокси, в які клієнти зможуть заїжджати на своїх автомобілях.

Бокси для сексу вперше з’явилися в голландському Утрехті в середині 1980-х років, після чого вони почали відкриватися і в інших європейських містах.

Подібний комплекс з’явився в німецькому місті Кельні в 2001 році, а згодом в Ессені, Бонні і Цюріху. Вони відрізняються високими заходами безпеки, включаючи камери спостереження на території і тривожні кнопки в кожному боксі.

Фото: venividi.ru

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.