Український юридичний сервіс почав автоматизацію документів


Український юридичний сервіс “Дом юриста” планує автоматизувати 1 500 юридичних документів до кінця 2018 року.

«Уявіть, що ви даєте відповіді на запитання, а документи формуються автоматично прямо в режимі Online. Тобто, документи не тільки не потрібно буде складати самостійно, не буде необхідності навіть редагувати їх в текстовому редакторі Word» – так розповідала команда Дому юриста на одному з юридичних форумів декілька місяців тому. І нещодавно вони представили цю розробку всім своїм користувачам.

Як стало відомо журналу Loйер, команда Дому юриста почала автоматизацію з договорів, які містить сервіс.

«Сьогодні Дом юриста має більше 6 000 юридичних документів. Додавати нові просто немає сенсу. Але, якщо ми зможемо ці документи автоматизувати, щоб людина могла отримати готові документи під себе прямо на сайті, – Дом юриста зможе бути корисним для десятків тисяч користувачів по всій Україні» – розповідає Микита Смотров.

Команда журналу Loйер спробувала скористатися сервісом і тепер знає, як він працює. Наскільки ми зрозуміли, користувач обирає потрібний йому документ прямо на сайті, натискає на кнопку «Скачати», а потім на кнопку «Скласти». Людину «перекидує» но нову робочу панель, де знаходиться лише одне поле для вводу відповідей та передперегляд готового документу. Потрібно лише давати відповіді на запитання, а система буде готувати документ (в нашому випадку договір) самостійно.

Як повідомляє Олег Смотров, CEO Дом юриста:

«До кінця року ми плануємо автоматизувати 1 500 юридичних документів, щоб кожен юрист, підприємець та власник малого бізнесу міг скласти саме ті документи, які йому потрібні».