У США виплатять $ 21 млн чоловіку, що провів 39 років у в’язниці, за злочин, який він не скоїв

Неправомірно засуджений чоловік погодився на те, що влада містечка Сімі Уаллі в Каліфорнії виплатить йому компенсацію в розмірі $21 млн. за те, що він провів 39 років у в’язниці за вбивство, яке він не скоїв.

Про це повідомляє ABC News.

Крейг Коулі (Craig Coley) був засуджений за вбивство Ронди Віхт (Rhonda Wicht) та її 4-річного сина Дональда в 1978 році і провів більшу частину чотирьох десятиліть у в’язниці. Він був звільнений у листопаді 2017 року після отримання помилування від тодішнього губернатора Джеррі Брауна (Jerry Brown). На момент звільнення йому було 70 років.

Невтомна пропаганда тих, хто вважав, що він невинний, та ініціатива департаменту поліції Сімі Уаллі знову відкрити справу, призвела до виявлення доказів ДНК, які в кінцевому підсумку призвели до підтвердження того факту, що пан Коулі був фактично невинний, і пізніше він був помилуваний губернатором, — повідомили місцеві ЗМІ.

Коулі завжди наполягав на своїй невинності у подвійному вбивстві.

Після звільнення чоловік отримав майже 2 мільйони доларів з Державного комітету виплат компенсацій жертвам. Однак, він продовжив вимагати більшого відшкодування від місцевої влади, яка несправедливо його засудила.

Так, було вирішено, що адміністрація міста заплатить близько $4,9 мільйона, решта надійде на рахунки чоловіка з інших джерел, враховуючи страховку.

Фото: ABC News

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *