У США відсторонили суддю через обвинувачення у сексуальних стосунках в будівлі суду


Суддю сімейного суду в штаті Кентуккі відсторонили від посади, оскільки триває розслідування щодо її обвинувачення у сексуальних стосунках із персоналом всередині будівлі суду.

Суддя Джентрі була відсторонена від посади без виплати заробітньої плати Комісією з поведінки суддів після того, як в минулому місяці її звинуватили в дев’яти порушеннях етики.

Вона нібито найняла чоловіка, з яким у неї були сексуальні стосунки, та звільнила іншого працівника, змусивши подати у відставку, щоб створити потенційному сексуальному партнеру робоче місце.

Пані Джентрі також звинувачують у сексуальних стосунках із секретарем всередині суду в робочий час.

У своєму розпорядженні Комісія заявила, що “в справедливих інтересах суддя Джентрі буде тимчасово відсторонена від виконання її службових обов’язків”.

Суддю також звинувачували в примушуванні колег працювати в рамках її виборчої кампанії 2018 року, а також у помстах (та погрозах помсти) людям, які недостатньо пожертвували на її кампанію.

Її також звинувачують у використанні співробітників суду для роботи над кампанією в робочий час.

Перебуваючи на посаді, вона нібито заповнювала неправдиві графіки роботи інших співробітників і часто залишала будинок суду без будь-якого персоналу протягом судових годин.

Пані Джентрі спростувала звинувачення.

Джерело: nbcnews.com

Фото: nbcnews.com