Тварини на стражі порядку: незвичайні поліцейські з усього світу


Останнім часом у світі все більше тварин вступають в ряди поліції. І якщо службові собаки супроводжують полісменів століттями, а коні і до цих пір є почесним транспортом, то ящірка-коп і пінгвін-генерал — доволі екзотичне явище. Проте на цьому список не закінчується: ось ще кілька милих представників порядку.

Наприклад, у поліцейському відділенні корейського міста Окгу несе вахту Окдорі. Ще маленьким цуценям він охороняв патрульні машини, а тепер великий білий пес — улюбленець не тільки поліцейських, а і неабияка принада для туристів, які відвідують департамент поліції для аудієнції пухнастого пса!

Жителі США завжди були відомі своїми витівками коли діло доходить до абсурду, проте саме тут у поліції працює аж два незвичайних копи. Ящірка-представник виду бородатих агам на ім’я Iroh прийняла присягу 14 квітня. До її обов’язків входить пошук наркотиків за запахом.

Жителі Нью-Йорка часто постять в Інстаграм фотографії поліцейських із симпатичною свинкою в уніформі, яка отримала кличку «патрульне порося», проте це лише випадкова зустріч — офіцер Grid Troci помітив свинку і уніформі і попросив сфотографуватися з нею.

У минулому році в одному з відділень поліції новозеландського півострова Уангапараоа був прийнятий на службу кіт Снікерс. Він допомагає жертвам злочинів прийти в себе або заспокоїтися. В минулому році у кота з’явився і власний Інстаграм-аккаунт. Правда, на більшості знімків він спить на робочому місці. Снікерс — вже третій за 25 років кіт в цьому відділенні поліції.

Сантісук — макака, який служить в дорожній поліції Тайланду. На службу його взяли після того, як один з місцевих поліцейських знайшов і виходив поранену тварину. З тих пір Сантісук допомагає патрульним на дорогах і носить уніформу.

А ось пінгвін Нільс Улаф є справжнісіньким генералом Королівської гвардії Норвегії. Ці нелітаючі птахи вважаються талісманами гвардії ще з 1972 року, нинішній — вже третій пінгвін із зоопарку Единбурга. Середній термін військової служби цих птахів — 15-20 років. Минулий пінгвін зміг «дослужитися» до титулу лицаря.

За матеріалами: Протокол