Приватні підприємці зможуть і надалі використовувати програму «1С»

Приватний бізнес в Україні зможе й надалі користуватися бухгалтерськими програмами «1С» без ризику бути притягненими до відповідальності.

Про це заявила начальник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Юлія Лапутіна, пише Лівий берег.

Ми не можемо впливати на приватний сектор, щось йому нав’язувати, ми можемо лише рекомендувати звернути увагу на те, що дані ваших бізнес-структур, обробляються в Росії, – сказала вона.

Лапутіна заспокоює: обшуків СБУ на підприємствах через використання «1С» не буде.

СБУ насправді не має жодних питань до приватного сектору, який працює на законних підставах, і з питаннями про «1С» ніхто ні до кого приходити не буде. Крім того, такі візити виглядали б абсурдними: ми повинні були б до кожного з’явитися. Такого не буде, – додала вона.

Нагадаємо, що 17 травня набрав чинності Указ Президента України про санкції. Документ вводить санкції проти 1228 фізичних та 468 юридичних осіб, серед них товариство з обмеженою відповідальністю «1С», російські соціальні мережі «Вконтакте» і «Однокласники», поштовий сервіс «Mail.ru», мережа «Yandex» та низка ЗМІ.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.