НААУ запрошує адвокатів долучатися до Комітету з ІТ-права

Відповідно до Положення про Комітет з IT – права затвердженого Рішенням Ради адвокатів України від 30 березня 2018 р. №43, НААУ запрошує адвокатів взяти участь у конкурсі на донабір членів у склад Комітету.

Про це йдеться на сайті НААУ.

Структуру Комітету становлять профільні секції за основними напрямами роботи Комітету:

  • секція інтелектуальної власності та авторського права;
  • секція з приватно-правових відносин у сфері захисту ІТ;
  • бізнесу
  • секція з публічних відносин ІТ-права;
  • секція з правового регулювання технологій блокчейну та криптовалют.

Членство в Комітеті добровільне. Набуття членства здійснюється шляхом подання заяви адвокатом на ім’я Голови НААУ, РАУ з наміром про участь у роботі Комітету, а також мотиваційного листа та резюме. Від кожної ради адвокатів регіонів членом може бути не більше 3 осіб. При поданні більше трьох заяв від адвокатів з одного регіону, до кола членів переваги матимуть особи, які:

  • мають науковий ступінь;
  • провадять наукову та викладацьку діяльність;
  • мають значний практичний досвід роботи за профілем Комітету.

До складу Комітету можуть входити адвокати, які обіймають керівні посади в органах НААУ, понад встановлене обмежування кількісного членства від регіону.

Голова РАУ, НААУ своїм розпорядженням включає до складу Комітету адвокатів, які подали заяву з документами, передбаченими п. 6.1. У випадку надходження більше трьох заяв адвокатів з одного регіону, Голова Комітету готує подання на ім’я Голови РАУ, НААУ з рекомендованим переліком осіб на членство в Комітеті від регіону з мотивацією відбору кожного претендента з урахування критеріїв,визначених у п. 6.

Після розгляду подання Голови Комітету з документами кожного претендента, Голова РАУ, НААУ розпорядженням включає цих осіб до складу Комітету

Контактна особа: адвокат, секретар Комітету Наталія Василечко (nataliavasylechko@legalaid.ua, 0969650139)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *