Конкурс ААУ «Адвокат Року 2018»: список переможців

5 жовтня в Hyatt Regency Kyiv відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу ААУ «Адвокат Року 2018», яка зібрала на червоній доріжці близько 300 представників правової еліти України.

Церемонію відкрила Зоя Ярош, президент ААУ.

З вітальними словами виступили Ольга Дмитрієва, голова Наглядової ради ААУ, Семен Ханін, керуючий партнер ЮК «AMBER CORPORATION» (партнер конкурсу), Олена Ходос, світський партнер конкурсу журнал «Публічні люди», та Олег Ткачук, Голова Ради суддів України, суддя ВС.

Відкривати завісу та оголошувати переможців ААУ розпочали зі спеціальних номінацій, а саме:

  • Кращий політик-юрист – Острікова Тетяна Георгіївна
  • Кращий юрист-держслужбовець – Сукманова Олена Валеріївна
  • Кращий юрист-законотворець – Логвинський Георгій Володимирович
  • Адвокат-науковець – Гловюк Ірина Василівна

Переможців нагороджувала Ольга Дмитрієва, голова Наглядової ради ААУ.

Переможців у номінаціях Кримінальне право та процес, Міжнародний арбітраж, а також інтелектуальна власність нагороджували Катерина Гупало, член Правління ААУ, партнер Arzinger, та Володимир Клочков, член Правління ААУ, керуючий партнер АО «Клочков та партнери».

Кримінальне право і процес:

  • Пономаренко Денис, АО «Barristers»
  • Тіньковський Олександр, АО «Домінус Літіс»
  • Безпалий Тарас, ЮК «Правовий альянс»
  • Мокіна Інна, АО « Херсонська колегія адвокатів»
  • Чевгуз Віктор, АК «Чевгуз та партнери»

Міжнародний арбітраж:

  • Олег Бекетов, АО «Eterna Law»
  • Любов Бартащук, АО «Національна колегія адвокатів»
  • Маркіян Мальський, Arzinger

Інтелектуальна власність:

  • Марія Ортинська, ЮК «IP Style»

Катерина Власюк, член Правління ААУ, керуючий партнер ЮК «AVG», та Віталій Наум, член Правління ААУ, голова АО «Національна колегія адвокатів» нагороджували переможців в практиках IT-право, Цивільне право та Іноземні інвестиції.

Переможці в практиці IT-право:

  • Олександр Качура, ЮК «Kachura Lawyers»
  • Людмила Гаврилова, ЮК «Velieon»
  • Олег Шевцов, АО «Alexandrov&Partners»
  • Артем Афян, ЮК «Юскутум»

В практиці Цивільне право:

  • Вікторія Криворучко, ЮК «Домінанта»
  • Олег Бекетов, АО «ETERNA LAW»
  • Оксана Балацька, адвокат
  • Тетяна Вешневецька, ЮК «Vileon»
  • Віта Майсак, адвокат

Переможці в практиці Іноземні інвестиції:

  • Оксана Крижанівска, АО «Alexandrov&Partners»
  • Вероніка Зарубицька, ЮК «AMBER CORPORATION»
  • Любов Ігнатова, ЮФ «Дмитрієва та партнери»

Новою та спеціальною номінацією цього року стала номінація «Кращий in-house lawyer».Переможцями в ній стали Олександр Петреченко, Микита Прівін та Галина Царюк.

Катерина Гупало, член Правління ААУ, партнер Arzinger, та Віталій Мацелюх, віце-президент ААУ, керуючий партнер АО «ARTIUS», представили переможців в таких номінаціях:

Медичне та фармацевтичне право:

  • Руслан Совершенний, АФ «Статус»
  • Ольга Троценко, АБ Ольги Троценко
  • Радмила Гревцова, «ЮРКРАФТ МЕДИЦИНА»
  • Дмитро Майстро, ЮФ «Майстро та Беженар»

Сімейне право:

  • Катерина Власюк, ЮК «AVG»
  • Катерина Маліченко, АБ «Маліченко і партнери»
  • Вікторія Криворучко, ЮФ «Домінанта»
  • Оксана Балацька, адвокат
  • Інна Мокіна, АО «Херсонська колегія адвокатів»

Трудове право:

  • Інна Власенко, АО «Артіус»
  • Анна Надточиєва, АБ Надточиєвої Анни
  • Вікторія Криворучко, ЮФ «Домінанта»
  • Ганна Лисенко, Адвокатська сім’я Лисенко
  • Тетяна Іванович, ADER HABER

Ольга Дмитрієва, голова Наглядової Ради ААУ, нагородила переможців у номінаціях Клубу майбутніх адвокатів ААУ, а саме:

  • Кращий молодий правник – Світлана Мороз
  • Кращий молодий адвокат – Владислав Молодід

Переможцями в номінаціях Аграрне та земельне права, Податкове право, а також Митне право стали:

Податкове право:

  • Андрій Межирицький, ЮК «Vileon»
  • Іван Краснов, АО «ARTIUS»
  • Вероніка Зарубицька, ЮК «AMBER CORPORATION»
  • Олександр Полинько, АО «Маршаллєр і партнери»
  • Ярослав Новіков, АО «Бі ес Бі Партнерс»

Аграрне та земельне право:

  • Дмитро Житченко, АБ «Житченко та партнери»
  • Богдан Яськів, АО «ТОТУМ»
  • Дмитро Александров, АО «Alexandrov&Partners»
  • Ксенія Желізняк, АО «ARTIUS»
  • Олександра Федотова, ADER HABER

Митне право:

  • Ярослав Лисенко, Адвокатська сім’я Лисенко
  • Герман Тасліцький, ЮК «Правозахист»

Нагороджували переможців Антоніна Городецька, член Правління ААУ, адвокат KM PARTNERS, та Олег Вдовичен, член Правління ААУ, керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери»

Кращими юридичними виданнями цього року стали: Юридична Газета, Закон і Бізнес та Юридическая практика.

Олександра Сасіна (Павленко), член Правління ААУ, керуючий партнер «Pavlenko Legal Group» та Володимир Клочков, член Правління ААУ, керуючий партнер АО «Клочков та партнери» нагороджували переможців у наступних номінаціях:

Корпоративне право:

  • Олександр Гарагонич, ЮК «Бі ен Сі Партнерс»
  • Яна Михайлюк, ЮК «ТОТУМ»
  • Андрій Молчанов, ЮК «Вдовичен та партнери»
  • Дмитро Александров, АО «Alexandrov&Partners»
  • Тетяна Тимченко, АО «Маршаллєр і партнери»

Господарське право та процес

  • Олександр Ручко, АО «Alexandrov&Partners»
  • Олег Курчин, АО «Курчин та партнери»
  • Олександра Федотова, ADER HABER
  • Ігор Кімлик, АО «Маршаллєр і партнери»
  • Марина Кривошей, АБ Кривошей Марини

Антирейдерська практика:

  • Віталій Бурдак, ЮК «Pavlenko Legal Group»
  • Андрій Молчанов, ЮК «Вдовичен та партнери»
  • Олександр Сидоренко, АО «Alexandrov&Partners»
  • Олександр Гладій, ЮФ «Абсолют»
  • Олександр Стеценко, АБ «Стеценко і партнери»

Кращими юридичними інтернет-ресурсами в рамках Конкурсу ААУ стали: ЮРЛІГА, Lexinform та Протокол.

Катерина Власюк, член Правління ААУ, партнер Arzinger, та Віталій Мацелюх, віце-президент ААУ, керуючий партнер АО «ARTIUS представили переможців у номінаціях:

Фінансове та банківське право:

  • Олександр Муконін, АО «Mitrax»
  • Олександра Сасіна (Павленко), ЮК «Pavlenko Legal Group»
  • Володимир Павленко, Integrites
  • Тетяна Тимченко, АО «Маршаллєр і партнери»
  • Юрій Петренко, ADER HABER

Морське і транспортне право:

  • Юрій Сергєєв, ЮБ Сергєєвих
  • Артем Волков, АНК Морська юридична практика

Особливою номінацією цього року стала номінація від ЛІГА:ЗАКОН – юрист-новатор. Переможцями в ній стали Оксана Балацька та Григорій Трипульський.

Переможцями в номінаціях від ААУ стали:

  • Кращий комітет ААУ – з господарського права, Колток Олексій;
  • Кращий комітет ААУ – з кримінального права, Гурська Анастасія;
  • Кращий комітет ААУ – з кримінального права, Рудниченко Володимир;
  • Кращий комітет ААУ – з кримінального права, Сидоренко Андрій;
  • Кращий голова відділення ААУ – Пономаренко Денис;
  • Кращий захід року – Судовий форум ААУ, Олег Маліневський;
  • За вагомий внесок в розвиток ААУ – Олена Костюченко;
  • За вагомий внесок в розвиток адвокатури – Ярослав Зейкан;
  • Кращий новий проект ААУ – Жіночий Клуб, Катерина Власюк.

В номінації краща юридична ТВ програма переможцями стали: «Батл Адвокатів» та «Школа права».

Кращі ведучі ТВ програми – Олексій Шевчук, Регіна Гусейнова-Чекурда та Олена Бабич.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *