Індія визнала дельфінів особистостями і заборонила дельфінарії

Індія визнала дельфінів особами, відмінними від людей, права на життя та свободу яких повинні дотримуватися. Натомість дельфінарії, які будувались по всій країні, будуть закриті.

Рішення було озвучено головою Міністерства навколишнього середовища та лісового господарства Індії, який заборонив також виступи з використанням дельфінів, які перебувають в неволі – в дельфінаріях, акваріумах, океанаріумі і т.д, передає DW.

Дельфіни є високоінтелектуальними ссавцями з високорозвиненою соціальною організацією. Згідно з дослідженнями, дельфіни звертаються один до одного по імені і можуть запам’ятовувати звуки, що подаються “старими друзями”, які вони почули, скажімо, лише одного разу 20 років тому.

Крім того, коли їм виповниться рік, дельфіни вибирають самі собі унікальні імена, що представляють собою ряд складних звукових сигналів. З цього моменту всі інші дельфіни однієї соціальної групи використовують персональне ім’я кожного при звернення один до одного.

У дельфінів рівень самосвідомості схожий на рівень людських істот. Дельфіни можуть розпізнати власне відображення, користуватися інструментами та розуміти абстрактні поняття.

Фото: Pexels

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.