Горе-втікач від поліції вирішив сховатися у суді


Як передає прес-центр Судової влади України, підозрювана особа, яка втікала від поліції, вирішила сховатись в приміщенні Апеляційного суду Івано-Франківської області – однак невдало: згодом була затримана охороною суду.

Військовослужбовці військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, які  несуть  службу з охорони Будинку правосуддя затримали особу, яка перебувала в розшуку правоохоронними органами за скоєння злочину передбаченого частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжку).

Нацгвардійці звично несли службу з охорони Апеляційного суду Івано-Франківської області та здійснювали перепускний режим до судової установи. 24 травня 2018 року до них звернулись працівники поліції та повідомили про особу, яка розшукується правоохоронними органами і може проходити повз охорону суду.

Чергові перевірили журнал реєстрації відвідувачів і встановили, що розшукуваний справді знаходиться в будівлі суду. При спробі вийти його було затримано та передано слідчим поліції.

Дивуємось, чому підозрювана особа вирішила сховатись в приміщенні суду. Очевидно, що сподівався, що тут його точно шукати не будуть. Однак хитрість не спрацювала, як кажуть «лайфхак не спрацював» – йдеться на порталі.