БлоХ АдвоКотика: про любов і адвоКотську привабливістьПрівєтулі!

Я тут так подумав, а чому нам, адвоКотикам, так часто тяжко знайти собі пару?

Вроді і красіві (сногшибатєльно) привабливі, розумні, ерудовані і… самотні. І знаєте, що я зрозумів? То все через любов. Так-так!

По-перше, любов до своєї професії. Ну дивіться — зранку встав, побіг в суд, зустрівся з клієнтами, зробив кучу бумажок, прийшов додому, дописав позов і ліг спать. Де знайти час на свіданки? Правильно, ніде.

А як навіть і знаходиш, то тут часто біда. То в клієнта обшук, то ще якась фігня трапляється.

Ще одне — кішечок багато красивих (не таких як АдвоКотики, звісно), та часом вони не до кінця розуміють нашу адвоКотську мову.

Розповідаєш їй, розповідаєш — а вона дивиться на тебе своїми великими котячими очима, і видно, що ні біса не пойме.

Інша справа АдвоКотеси. Ти їй номер статті — вона тобі назву, ти їй диспозицію — вона тобі санкцію… ти їй норму КК, вона тобі КПК…

Тут, звісно, і без валеріянки попливеш. Але є одне але — з АдвоКотесами треба бути дуже обережними. Такій лапу в рот не клади — відразу вчепиться своїми гострими зубками. І все — пиши пропало.

А ще, якщо раптом у вас роман і щось пішло не так — тікай. Тікай далеко і молись, щоб вона тебе не знайшла. Бо як знайде… йой, співчуваю.

З АдвоКотесами ж спорити бесполєзно. Звісно, всі кішечки апріорі праві. Ну АдвоКотеси — то ховайся в жито. Мало того, що завжди зроблять тебе винним, навіть якщо це не так, так ще й знайдуть кучу доказів у підтвердження твоєї вини. І найголовніше — ти сам у це повіриш. Так шо треба з ними бути дуже обережними.

А якщо раптом ваші відносини офіційно оформлені, і ви надумали розійтися — то тут тобі можна тільки поспівчувати. Знайде, відсудить, покарає: є ризик лишитися голим і босим…

Але є звісно і плюси — АдвоКотеси до біса розумні і дуже привабливі. Породисті, короче. Згадав, аж кров пішла до хвоста…

Пішов заспокоюватися.

Всіх ОбніМяу,
Ваш АдвоКотик