АдвоКотик і його блоХ: думки про зв’язок корупції та адвоКотські гонорари

Мене дивує, коли люди, здавалось би при здоровому глузді та свідомості, пишуть АдовоКотикам: «А захищати злочинців – зло. За гроші продали совість? Потрібно захищати тільки порядних звірів».

Ну, давайте по порядку.

Де ви бачили тих порядних звірів? Богомолів серед нас мало. Якийсь козел переходив на червоне світло дорогу, якась обізяна переклеювала цінник в магазині, а якийсь гусь матюГався на дорозі із-за козлів, які перебігали дорогу на червоне світло.

Далі. Якщо він порядний – то навіщо його взагалі захищати? Він же нічого не зробив. А ще. Чим той порядний буде платити? Зазвичай, у порядних зайвих грошей нема. Так що, якщо вже і потрапив богомол в ситуацію – то завжди захищаєш його безплатно.

А з другої сторони. Візьмем жирного корупціонера. Для прикладу – позавчорашню історію коли взяли на хабарі «клупну чиновничью либу» в 1,1 мільйонів долярів.

Здається, що таких «клупних либ» потрапляє досить багато… ось згадати лише ситуації із лемуром Розен-Блотной, похудавшим бегемотіком Мусяей або сонною пандою під ковдрою На-Саровою. Здається, шо тим чіновнікам уж точно буде чим платити гонорар АдвоКотику.

Але! Коли доходить до справи, то виявляється, що і хабар в 1,1 млн. – мєлоч, бо пішло туди, ушло сюди. Нова машина собі, дружині та любовніці, новий лук-стайл… і все, грошей вже немає.

А знаєте, шо найцікавіше? В момент, коли беруть на взятці, тут же нарісовуються наші прямі конкуренти – лікарі, які відразу пропонують чиновніку послугу «Мені дуже погано. Везіть в больніцу».

І маємо ситуацію, коли вже приходять такі клієнти до АдвокКотика, то у них всіх тільки один монолог: «Все, грошей вже нема! Дорого платить 150 доларів за допит! А, може, ви мене позахищаете, а я потім отработаю?»

Йолкі палкі, у нього судьба рішається – а йому дорого заплатити за роботу АдвоКотика. І де ти відпрацюєш, якщо АдвоКотик тебе не буде захищати? Ніде, хоча в тюрмі, можливо, і попрацюєш.

От так і берешся за такого чіновніка, допомагаєш, бо шо главне? Правильно! Твоє покликання – допомога.

І знаю я такі «потом отработаю» – ні грошей не отримаєш, ні потім трубку брати не буде.

Одним словом, мною связь між захистом корупціонера та гонораром Адвокотика – не установлена.

А говорите – “продались за гроші”, “совісті немає”. Не було б совісті – працювали б по предоплаті завжди, а так… ото працюємо в борг, з надією, що колись, той чіновнік таки трубку підніме і должок заплатить.

Хоча… може, хтось знає іншу історію?

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.