28 березня відкриють перший у Києві «Центр виконання рішень»


28 березня 2019 року відбудеться запуск першого у Києві «Центру виконання рішень» з метою апробації європейських стандартів виконання рішень суду, започаткування переходу роботи відділів ДВС до європейського рівня сервісу.

Протягом останніх років у нашій державі відбуваються реформаційні процеси в сфері виконання судових рішень. Створюється прозора, відкрита, доступна, якісна та сервісна Державна виконавча служба. У рамках експериментального проекту Міністерством юстиціі відкриваються офіси «Центр виконання рішень» (м. Дніпро, м.Сєвєродонецьк, м. Одеса, м. Суми).

Ці центри працюють у форматі «Єдиного вікна» та відкритого сучасного європейського простору. У ньому досвідчені спеціалісти надають відомості з автоматизованої системи виконавчого провадження, допомагають швидко оформити потрібні документи, надають інформаційну та юридичну консультацію. Також в Центрі стороні виконавчого провадження можна отримати копію документів, що перебувають на виконанні навіть у найвіддаленішому куточку області. Крім того, є можливість погасити боргові зобов’язання чи оплатити авансовий внесок через термінал, у тому числі банківською карткою, отримати процесуальні документи за принципом «єдиного вікна». Завдяки відкриттю таких офісів у громадян з’являється унікальна можливість подавати документи про примусове виконання рішень та інші документи виконавчого провадження за принципом екстериторіальності в межах регіону.

Взагалі працівники центрів радо прийматимуть та допомагатимуть кожній особі, яка до них звернеться.
Порадять, роз’яснять, поінформують.

Завдяки оптимізації повноважень державних виконавців та спеціалістів державні виконавці матимуть більше часу для вчинення виконавчих дій, а «Фронт-офіс» забезпечуватиме надання громадянам усіх інших послуг.

З початку старту експерименту понад 2000 українців стали клієнтами офісів «Центр виконання рішень», – відмітила заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана Глущенко. 

Учасники заходу:

▪ Павло Петренко, Міністр юстиції України;
▪ Світлана Глущенко, заступник Міністра юстиції України;
▪ Олексій Воробйов, Директор Департаменту державної виконавчої
служби Міністерства юстиції України;
▪ Станіслав Куценкo, начальник Головного територіального управління
юстиції у місті Києві;
▪ Віталій Чепурний, начальник Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у місті Києві.

Адреса: вулиця Костянтина Заслонова, 16

Акредитація: 271-17-62
press@minjust.gov.ua