Журналісти розробили гру, де можна отримати «котиків» за перевірку сімейних зв’язків суддів


Журналісти проекту розслідувань Bihus.info розробили онлайн-платформу, за допомогою якої користувачі зможуть отримати винагороду, розшифровуючи декларації та заповнюючи базу родинних зв’язків суддів.

Про це повідомив Денис Бігус у Facebook, передає Hromadske.

Винагорода за виконане на сайті завдання обчислюватиметься в ігровій валюті «котик», які користувач зможе перевести в один з обраних творцями платформи благодійних фондів.

Там є «Таблеточки», «Повернись живим», там є фонд допомоги тваринам та «Агенти змін», які покращують Київ, — повідомив Бігус.

Виконання завдань на сайті відбуватиметься у ігровій формі та буде передбачати перехід на різні рівні складності та отримання винагород.

Ілюстрація: bihus.info

На виконання кожного проекту ми закладаємо певний бюджет. У нас було декілька варіантів, як його використати: ми могли найняти людей, які б проглядали декларації протягом року, а могли зробити те, що власне ми й зробили, — сказав Денис Бігус в коментарі Hromadske.

Він також додав, що від початку запуску платформи, 12 квітня, у ній зареєструвалось близько 4 тисяч користувачів, які заробили близько 12 тисяч «котиків».