Визначено порядок надання «пакунку малюка» при народженні дитини


Кабінет Міністрів України постановою № 512 затвердив порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Як повідомляє «Українське право», документом передбачено надання такої допомоги всім сім’ям, в яких народилась дитина. починаючи з 1 вересня 2018 року.

Видача «пакунка малюка» здійснюватиметься під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку, а комплектування пакунка – відповідно до переліку товарів, визначеного Міністерством соціальної політики. При цьому обласні держадміністрації мають забезпечити до 1 вересня 2018 року закупівлю товарів, робіт і послуг, пов’язаних із комплектуванням «пакунку малюка» та його доставкою до пологових будинків (відділень) усіх форм власності.

Також постановою Уряду доручено обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити надання «пакунків малюка» з 1 вересня 2018 року.

Вартість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» без урахування витрат на закупівлю товарів, робіт та послуг, пов’язаних з комплектуванням пакунків і доставки їх до пологових будинків (відділень) усіх форм власності, становитиме не більш як 5 тис. гривень.