В США адвокати вимагають перегляду тисячі рішень, які виніс суддя з алкогольною залежністю


На перегляді кількох тисяч судових рішень наполягають адвокати в Огайо (США), які дізналися, що відповідальний за їх винесення суддя страждає на важку форму алкогольної залежності.

Про це повідомило видання Legal.Report з посиланням на Cincinnati Enquirer.

Про хвороби 62-річного судді у відставці Вільяма Маршалла з округу Сайото широка громадськість дізналася від членів його сім’ї. У лютому вони вирішили визнати служителя Феміди недієздатним унаслідок важкого алкоголізму і оформити опіку третіх осіб. У заяві мати і дочка Маршалла стверджували, що через випивку суддя часто прогулював роботу або з’являвся там напідпитку.

Представники адвокатської спільноти Огайо підрахували, що за свою 15-річну кар’єру Маршалл виніс 2707 рішень і постанов у цивільних і кримінальних справах, але при цьому жодного смертного вироку. Адвокати заявили, що збираються наполягати на їх перегляді. Вони планують оскаржити не тільки рішення за позовами і вироки, але і угоди про визнання провини. Особливо юристів цікавлять 1200 рішень, які суддя прийняв у період з 2013 року. З’ясувалося, що в цьому році Маршалл вперше проходив лікування від алкогольної залежності в стаціонарі, а в 2015 році отримав догану за водіння в нетверезому стані.

Маршалл пішов у відставку в березні 2018 року в зв’язку з дисциплінарним розслідуванням. За його підсумками суддю визнали винним у спробі вплинути на дорожнього поліцейського і суд у справах неповнолітніх, щоб зняти звинувачення в порушенні правил дорожнього руху зі своєї 17-річної дочки. У березні нинішнього року ВС штату погодився з рекомендаціями комісії штату з професійної етики та позбавив Маршалла на півроку ліцензії на юридичну діяльність.

Фото: Pixabay