В Сінгапурі розробляють мову програмування для юристів


Створення бізнесу включає багато роботи з юридичними документами. Для компанії, яка тільки починає cвою діяльність, це означає значні затрати часу та ресурсів. Стартап Legalese розпочав розробку системи, яка покликана повністю позбавить юриста від паперової роботи, що не потребує творчості та високої кваліфікації.

Для цього Legalese розробляє окремий мову програмування, що отримала назву L4, повідомляє Tech In Asia.

Вже існують стартапи, які працюють над спрощенням і зменшенням паперової роботи в фірмі. Проте вони створюють щось на кшталт шаблонів з набором налаштувань, в той час, як Legalese хочуть вирішити цю проблему на більш глибокому рівні, зробивши акцент на алгоритмах, за якими документи пишуться і складаються з самого початку.

Система буде корисна насамперед для представників малого бізнесу, зазначає співзасновник Legalese Онг Чи Лі (Ong Chiah Li), тим, хто не має коштів для найму юриста і надає перевагу швидким і простим рішенням. Документ буде складатися онлайн, куди будуть зібрані вже наявні рішення, але при цьому кожен документ буде індивідуальним. Плата за користування системою здійснюватиметься за фактом підписання контакту.

Все, що потрібно зробити, це заповнити електронну таблицю і створити потрібні контракти. Вам потрібно буде ввести відповідну інформацію про свою компанію та сторони, з якими ви маєте справу, потім Legalese буде формувати документи. Розробники наголошують, що боти перетворюють ці контракти в PDF-файли і видаляють їх копії, гарантуючи конфіденційність, та відсутність втручання людського фактору.