Суд знизив суму штрафу за порушення карантину


Апеляційний суд вдвічі скоротив суму штрафу у справі за порушення правил карантину.

Суддя Дзержинського міського суду Донецької області прийняв постанову, з якої вбачається, що працівники поліції у березні поточного року виявили при опрацюванні плану завдання порушення правил карантину в розважальному закладі “М”, де знаходилось 6 осіб, які грали в більярд.

Дослідивши матеріали справи та надані докази в їх сукупності, суд дійшов висновку, що підприємець допустив порушення правил щодо карантину, а його провина в скоєнні правопорушення, передбаченого статтею 44-3 КУпАП, доведена в повному обсязі.

Відтак, власника розважального закладу визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення та наклали адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме в сумі 34 тис гривень.

Апеляційний суд прийшов до переконання, що суд першої інстанції правильно оцінив обставини справи та дав вірну юридичну оцінку.

Проте, постанову суду в частині накладення адміністративного стягнення змінив і наклав на підприємця штраф у розмірі 17 тис гривень.

“Таке стягнення буде достатньою мірою гарантувати виправлення особи і попередження вчинення ним нових адміністративних правопорушень, а отже досягне мети адміністративного стягнення”, – зазначає суд.

Фото: pexels