Суд в Перу звинуватив Білла Гейтса і Джорджа Сороса в «створенні» пандемії коронавірусу


Апеляційний суд провінцій Чінча та Піско в Перу звинуватив у «створенні» пандемії коронавірусу засновника Microsoft Білла Гейтса, інвестиційного банкіра Джорджа Сороса, а також членів сім’ї мільярдерів Рокфеллерів.

Про це йдеться в постанові суду, копію якого опублікували перуанські видання Pasión por el Derecho та Perú 21.

Постанову винесли судді Тіто Гальєгос, Луїс Легія та Тоні Чангарай 21 грудня. Воно стосується апеляції на продовження арешту обвинуваченого у зґвалтуванні. У ній наводиться конспірологічна теорія про те, що пандемію створили «автори нового світового порядку» та «домінуючі над світом кримінальні еліти».

«Жодний зі світових урядів, жодна фізична або юридична особа, ні захист підсудного не можуть підтвердити, що ця пандемія має властивість «передбачуваності», крім як її творці з числа [авторів] нового світового порядку, таких як Білл Гейтс, Сорос, Рокфеллер та інші», — йдеться в рішенні суду.

OCMA — державне відомство, яке відповідає за контроль над судовою владою в Перу, — почало розслідування проти суддів, які винесли постанову. Про це повідомляє перуанське видання RPP Noticias.

Джерело: meduza.io

Фото: Pexels