Роботодавцям компенсуватимуть ЄСВ та витрати на оплату праці внутрішньо переміщених осіб


Урядом на засіданні 27 вересня прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2017 рік».

Прийняття зазначеного акта зумовлено результатами виконання бюджету Фонду протягом січня-травня 2017 року, та підвищенням вдвічі з 01.01.2017 мінімальної заробітної плати, попиту роботодавців в отриманні від Служби зайнятості компенсації єдиного соціального внеску та витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

У зв’язку із зазначеним виникла потреба збільшити видатки за деякими статтями, зокрема «Компенсація єдиного внеску роботодавцям» та «Здійснення заходів відповідно до статті 241 Закону України «Про зайнятість населення».

Так, статтю «Компенсація єдиного внеску роботодавцям» збільшено з 87 579,5 тис грн. до 109 031,1 тис грн.; статтю «Здійснення заходів відповідно до статті 241 Закону України «Про зайнятість населення» збільшено з 29 767,3 тис грн. до 41 955,5 тис гривень.

З прийняттям постанови буде забезпечено надання, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», соціальних послуг щодо сприяння створенню роботодавцями нових робочих місць з компенсацією єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні на них безробітних та сприяння працевлаштуванню безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб шляхом виплати компенсації роботодавцям на оплату праці.