Кращі подкасти про юриспруденцію: підбірка


Підбірка цікавих англомовних подкастів про юриспруденцію з вибіркою найцікавіших епізодів

Кожен з нас, хто має підключення до інтернету та мікрофон, може записувати власний подкаст. Однак зробити дійсно хороший подкаст не так вже й просто. Зараз існують сотні юридичних подкастів, теми одних є класичними, в той час, як інші розповідають про маркетинг, технології, life/work balance. Пропонуємо нашу підбірку, щоб вона стала найкращою вашою:

 1. Lawyerist Podcast – щотижневий подкаст про адвокатуру та юридичну практику. Тут ви можете почути про нові бізнес-моделі, як заснувати свою компанію, мотивацію та інновації. Понад 200 епізодів чекають ваших вух. Радимо прослухати:
 • Episode #147: Accessible Justice with Haben Girma – у цьому епізоді ведучий розмовляє із глухим та сліпим адвокатом про доступ до правосуддя, адвокатські відносини для осіб з обмеженими можливостями.
 • Episode #208: Hard questions for Small-Firm Lawyers with Stephanie Everett – питання, які юрист повинен задати сам собі – про ресурси в малих юридичних компаніях.
 1. LawNext – теж щотижневий подкаст, який записує видавець LawSites. У кожному епізоді Боб Емброджі проводить інтерв’ю із підприємцями та творцями нового правосуддя J Інсайти та прогнози, від практики до операцій на блокчейні – все, щоб ви могли бутив курсі останніх подій. Найпопулярніші епізоди:
 • Episode #1: Theory and Principle with Nicole Bradick – 25 хвилин про практичний лігалтек.
 • Episode #13: Building Trust Through Blogs with Kevin O’Keefe – як ви могли здогадатися, про звя’зок блогу та соцмереж на потенційних клієнтів.
 1. Legal Toolkit – раз у місяць ведучі розповідають про менеджмент, кар’єру, нові послуги та інновації. Подкаст записують впродовж 10 років, а це точно показник добірної інформації. У ранніх епізодах на інтерв’ю запрошували юристів із Массачусетсу – то ж ви точно запам’ятаєте передові технології. Найпопулярніші епізоди:
 • Episode # Better Together: Cultivating Partnerships with Legal Tech Vendors – обов’язково для перегляду тим, хто створює технологічні інструменти для юридичного сектору.
 • Episode # Diversity (or Lack Thereof) in the Legal Profession – що таке упередження і як з ними боротися.
 1. Building New Law – подкаст про клієнтоорієнтованість, як влаштовані сучасні юридичні послуги. У епізодах ви дізнаєтеся, як підвищити продуктивність, як застосовувати технології, чим насправді цінний клієнтський досвід. Улюблені:
 • Season 2, Episode #7: Building a client-first law firm before it’s too late – назва говорить сама про себе – як клієнти впливають на зміни у вашій компанії.
 • Season 1, Episode #10: Seth Godin tells lawyers how to make art and start ruckus – як пережити страх і створювати креативну юридичну індустрію.
 1. The Gen Why Lawyer – натхнення, поради, розмови між і для молодих юристів. Радимо послухати:
 • Episode #166: 5 powerful benefits of insisting values in your law firm with Jordan Couch – у цьому епізоді обговорюють цінності у компанії, юридичні інструменти та хакінг продуктивності.
 • Episode #146: Hiring your first staff and coping with impostor syndrome with Aastha Madaan – в епізоді ведучі обговорюють, як новому керівнику наймати на роботу, як навчитися делегувати обов’язки. Що краще віртуальний офіс чи звичайний; яких проблем завдає відсутність офісу та від яких відсутність офісу звільняє.
 1. New Solo – як піти із компанії та розпочати власну справу? Кожен епізод про зовсім непомітні, але важливі кроки на шляху до «свого офісу»!
 • Using Chatbot Technology to Automate your Firm – як використовувати чатбота, як зробити це перевагою серед інших компаній.
 • The Secret Life of a Mobile Lawyer with Greg McLawsen – подорожувати і працювати водночас – це, мабуть, мрія кожного юриста. Як живе «мобільний адвокат», які виклики постають перед кочівним способом життя, коли ти ще й юрист.
 1. Clienting – щомісяця 2 подкасти про розвиток клієнтської культури, діджитал маркетинг, етичні наслідки цих тем для бізнесу. Найкращі епізоди:
 • Episode #7: Small Firm Scorecard with Sam Glover – Сем розповідає, як малим компаніям скористатися своїми особливостями.
 • Episode #33: Clienting, Justie Nicol on Tech Tools for Client Development – про life/work balance – радимо!
 1. The Law Entrepreneur – подкаст про практику, бізнес, менеджмент і ще трохи про університети. Епізоди варті уваги:
 • Episode #165: The Care and Feeding of Social Media for Attorneys – with Megan Zavieh & Erin Gerstenzang – як юристам використати медіа наповну.
 • Episode #156: Creating a Subscription-Based Virtual Law Practice with Kimberly Bennett – про послуги віртуального консультування та трохи про бізнес-моделі, побудовані на подібних послугах.
 1. Lawyers Gone Ethical – тижневий подкаст про те, як синхронізувати сучасність, право і технології в умовах мінливих цінностей. Найкращі епізоди:
 • Episode #65: Four Seasons Customers Service for Lawyers with John Strohmeyer – знову про клієнтів, юристів та їхні тонкі грані J
 • Episode #53: йога, біг, самоусвідомлення – це все теж потрібно сучасним лоєрам.
 1. Maximum Lawyer – тижневий подкаст про всі процеси, які потрібно тримати під контролем, щоб керувати своєю компанією. Послухайте ось ці епізоди:
 • # Nonprofit Legal Services and Information Products A La Carte with Jess Birken – як ефективно використати підписку на ваші консультації, багато про інформаційні продукти та навчання онлайн.
 • # The Mindset of Social Media For Lawyers with Mitch Jackson – ведучі обговорюють, як платформа позиціонує компанію як бренд, наскільки детально потрібно до вибору соцмереж.

Адаптований переклад: Валентина Гуменна 

Джерело: lawyerist.com