Частину коштів від штрафів за перевищення швидкості пропонують направити на заходи безпеки руху


Кабінет Міністрів України пропонує внести зміни до Бюджетного кодексу України і спрямувати частину адміністративних штрафів за порушення правил дорожнього руху, передусім – перевищення швидкості, на заходи з підвищення безпеки руху на дорогах.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Відповідні зміни схвалені під час засідання Уряду і будуть передані на розгляд до Верховної Ради. Коментуючи ухвалене рішення, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що питання безпеки на дорогах є вкрай актуальним.

Відтак люди будуть знати, що те, що сплачують штрафники, йде на заходи по безпеці дорожнього руху, — сказав Володимир Гройсман. — Покарання — це вимушений крок. І мені потрібен не штраф, а збереження життя людей.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України з 8 жовтня поточного року відновив постійний контроль швидкості на дорогах України. Відповідне рішення схвалене за підсумками всеукраїнської наради з питань безпеки дорожнього руху, яка відбулася у Кам’янці-Подільському на початку жовтня. Під час наради відзначалося, що за статистикою щодня в Україні через порушення правил безпеки руху гинуть 8 людей, близько 80 зазнають травм.