Золота віза і e-residence в країнах Європи

Які питання задають інвестори, що вкладають свої кошти в нерухомість за кордоном?  Яка ситуація на ринку сьогодні і які перспективи його розвитку в майбутньому.

Кіпр і Мальта сьогодні користуються найбільшим попитом завдяки своїм паспортним програмам для нерезидентів.  Ці держави вже кілька років видають закордонним інвесторам паспорта в обмін на інвестиції. Однак обов’язкова умова отримання «Золотої візи» — наявність місцевої нерухомості.

Кіпр і Мальта

У випадку з Кіпром йдеться про інвестиції від 500 тисяч євро, до того ж, якщо Ви вкладаєте від 2 мільйонів євро, то Вам не потрібно буде інвестувати в інші активи.

Програма Мальти передбачає інвестиції від 350 тисяч євро, до того ж Ви як інвестор можете також орендувати об’єкт за ціною від 16 тисяч євро на рік протягом 5 років.

Грузія

Однією з найбільш перспективних країн, що надають інвесторам ВНП, є Грузія.  Згідно з рейтингом найбезпечніших країн світу від Global Finance, Грузія займає 49-е місце серед 128 держав, з найкращим показником в регіоні.  International SOS також включили Грузію до списку країн з низьким рівнем небезпеки для туристів в 2019 році, відповідно до рівня економічного розвитку і загрози для безпеки проживаючих в країні людей.  Така статистика привертає мільйони відпочиваючих і інвесторів з усього світу. Грузія приваблива для іноземних інвесторів завдяки своїй більш ніж доступній програмі «Золотої візи» – адже необхідно вкласти в економіку цієї держави всього лише 35 тисяч доларів США!

Андорра

Андорру вважають податковим раєм Європи, тому отримання резидентства цього князівства вельми популярне серед іноземців.  Одним з найшвидших і доступних способів отримання ВНП в цій країні є програма «Золотої візи». Мінімальна сума інвестиції становить 400 000 євро,  а також необхідний депозит в розмірі 50 000 євро за головного заявника, і за кожного члена сім’ї ще по 10 000 євро, так як разом з заявником візу отримують і його чоловік або дружина, а також діти.

Об’єктами інвестицій можуть виступати як нерухомість і компанії, які зареєстровані в Андоррі, так і державні облігації та депозити.

«Золота віза» дозволить Вам і вашим близьким, адже вона поширюється і на них теж:

  • оптимізувати сплату податків,
  • отримувати освіту в кращих вузах Європи,
  • подорожувати без будь-яких обмежень,
  • проживати на законних підставах в цивілізованому суспільстві з високим рівнем життя.

Також варто згадати і про e-residence в Естонії.  Електронне резидентство – один з найгучніших «електронних» проектів Естонії, який орієнтований на підприємців, які бажають зареєструвати бізнес в Естонії, податки з якого сплачуються в естонську казну.  Зовні, це та ж ID-картка з чіпом як у резидентів Естонії, але вона не дає її власникові права в’їзду на територію Естонії або іншої держави члена Шенгенської зони, проте дозволяє повноцінно вести бізнес з будь-якої країни світу онлайн.

Ви зможете дізнатися всі подробиці не тільки цієї програми, але й інших держав на 10-й міжнародній конференції-виставці InvestPro Ukraine Kyiv 2019 24 червня в готелі Hilton Kyiv.

Формат InvestPro B2C — конференція + виставка, бізнес-нетворкінг + кава-брейк, обід і вечірній коктейль.

  • 15+ експонентів на виставці;
  • 15+ доповідей на конференції;
  • 250+ делегатів

Умови реєстрації:

  • ТОП – Менеджмент
  • Вартість участі 1 делегата — 2 500 грн.
  • За участі 3-х і більше делегатів — 2 125 грн за кожного делегата.

Реєструйтеся на найочікуваніший захід року в бізнес-середовищі!  Кількість місць обмежена! На даний момент вже зареєстровано 194 учасника.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Те, як проходили заходи InvestPro минулого року, можна побачити у відео:

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.