Знижено прохідний бал для кваліфікаційного іспиту на приватного виконавця

Прохідний бал для кваліфікаційного іспиту на приватного виконавця знижено із 80 до 70 відсотків. За словами заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергія Шкляра, таке рішення було прийняте для того, щоб запуск професії відбувся якомога скоріше.

13 травня вступили в силу зміни до «Порядку допуску до професії приватного виконавця», якими знижується прохідний бал для складання кваліфікаційного іспиту, перший з яких відбудеться уже сьогодні, 15 травня.

Заступник Міністра також зазначив, що на іспит у якості спостерігачів було запрошено представників п’ятьох організацій, серед яких проект ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Міжнародна громадська організація «Універсальна екзаменаційна мережа UENet»,  БО «Центр комерційного права» та «Асоціація правників України».

Наші експерти провели тренінг з усіма членами кваліфікаційної комісії. Мін’юстом розроблений і оприлюднений відеоролик, у якому чітко і доступно показано, як відбуватиметься іспит, усі його етапи. Цей відеоролик ми демонструватимемо кандидатам безпосередньо перед кожним іспитом. Крім цього, ми плануємо видавати пам’ятки усім кандидатам, які складатимуть іспит, – зазначив Шкляр.

Президент МГО«Універсальна екзаменаційна мережа UENet» Сергій Мудрук переконаний, що тестування на отримання свідоцтва приватного виконавця прозоре, правильне і справедливе завдяки великій кількості апробацій. Близько 2000 державних виконавців восени 2016 складали ці тести і кожне тестове питання пройшло великий цикл випробувань. Тому на іспиті кожен з кандидатів отримає однаковий, калібрований за рівнем складності набір тестових завдань.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *